PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Borç transfer kredisi ya da diğer adıyla borç kapatma kredisi, finansman ürünlerini kullanan kişilerin bu ürünlere ait borçlarını tek bir bankanın çatısı altında eşit taksitlerle ödemesi anlamına geliyor. Bu işlemin tüketici için pek çok avantajı var. Tek kredide birleşen tüm borçlarınızı ödeme ve takip işleminiz borç transfer kredisi sayesinde kolaylaşıyor. 36 aya kadar çıkan taksit imkanları sayesinde aylık ödemeniz gereken tutar düşüyor. Yüksek oranlı gecikme faizlerine maruz kalmıyor ve kredi takip sürecinin masraflarıyla uğraşmıyorsunuz. Bu pek çok açıdan faydalı kredi işleminde hangi bankayla çalışacağınıza karar vermek zor gibi görünebilir.

YAPI KREDİ BANKASI BORÇ TRANSFER KREDİSİ

 • Başka bankalarda bulunan kredilerinizi avantajlı yollarla kapamak için Yapı Kredi Bankası'nın sunduğu seçenekleri değerlendirebilirsiniz.
 • % 2.26 faiz oranına sahip borç transfer kredisi başvurunuzu kolaylıkla mobil bankacılıktan gerçekleştirebilir, transfere veya kapamaya uygun kredilerinizi inceleyebilirsiniz.
 • Banka değerlendirmesi sonucunu SMS ile alabilirsiniz. Şartları sağlamanız durumunda dilediğiniz tutara uygun olarak başvurunuz sonuçlanır.

QNB FİNANSBANK BORÇ TRANSFER KREDİSİ

 • Farklı bankalara ücretsiz EFT yapabileceğiniz QNB Finansbank'ta borç transfer kredisi için en düşük faiz oranı % 1.69. Müşterinin başvuru skoruna göre faiz oranlarında değişiklik yapabilen banka, iyi bir finansal geçmişiniz olmasına da önem verir.
 • Esnek ve uygun ödeme koşulları sunan QNB Finansbank'ta diğer bankada bulunan ihtiyaç kredisi borcunun tamamı transfer edilebiliyor. Ancak kredi borcu transferinde borcun bulunduğu bankayla iletişime geçme şartı aranıyor.

TÜRKİYE İŞ BANKASI BORÇ TRANSFER KREDİSİ

 • Türkiye İş Bankası'nda farklı bankalara ait kredi kartı borçlarını da 36 ay vadeye kadar yapılandırabilir, dilerseniz kredi kartlarınızın limitini de artırabilirsiniz.
 • Bankada borç transfer kredisi faiz oranları kişiye özel olarak belirleniyor. Bu yüzden bankayla iletişime geçerek tüketici sicilinize uygun bir oran alabilirsiniz.
 • Türkiye İş Bankası borç transfer kredisi başvurunuzu mobil bankacılık, internet bankacılığı ve ATM'lerden rahatlıkla yapabilirsiniz.

ING BANK BORÇ TRANSFER KREDİSİ

 • ING Bank'ta borç transfer kredisi % 1.59 oranıyla başlıyor. Kredi notunuza uygun olarak belirlenen kredi oranını bankadan öğrenebilirsiniz.
 • Yıl sonuna kadar geçerli 3 ay erteleme kampanyasından yararlanarak 36 ay kredi seçeneğinde 3 ay erteleme ile ödeme planınızı oluşturabilirsiniz.
 • ING Bank müşterileri mobil bankacılıkla kolayca başvuru yapabilir ancak bankanın müşterisi değilseniz, evraklarınızı kurye aracılığıyla göndererek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.