Emekliler için gecikmedeki banka borçlarını kapatabilme ve daha uygun koşullarda taksitlendirebilme imkanı sunuluyor. PTT, emekli maaşı müşterileri için diğer bankalarda olan kredi borçlarını 36 aya varan vadeli ve düşük faizli borç transfer kredisi ile kapatabilme imkanı sunuyor. Emekli maaşını PTT’den alan emeklilerin yararlanabildiği PTT Aktif Bank borç transfer kredisi kampanyasının detayları haberimizde!

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

PTT Borç Transfer Kredisi Nedir?

PTT, emekli maaşı müşterilerine yönelik sunduğu borç transfer kredisi ile diğer bankalarda bulunan kredi, kredi kartı ve kredili mevduat hesabı borçları için yeniden yapılandırma sağlanabiliyor. PTT ile Aktif Bank işbirliğinde sunulan kampanya kapsamında emekliler, diğer bankalarda olan kredi, kredi kartı ve KMB borçlarını çok uygun ödeme koşullarından yararlanacak şekilde PTT’ye taşıma imkanına sahip olabiliyor. PTT’nin emekli maaşı müşterilerine özel borç transfer kredisi sayesinde diğer bankalarda olan tüm kredileri PTT çatısı altında tek şekilde toplayabilmek, daha uzun vade seçeneğinden ve daha uygun ödeme koşullarından yararlanabiliyor. Böylelikle mevcut banka borçlarının gecikmeden çıkması ve kredi sicilini de olumsuz şekilde etkilemesinin önüne geçilebiliyor.

PTT Borç Transfer Kredisi Koşulları

PTT tarafından sunulan borç transfer kredisi Aktif Bank birliğinde değerlendirilebiliyor. PTT borç transfer kredisi kampanyası kapsamında emekli maaşını PTT’den alan tüm emekliler, %3.39 kredi faiz oranı üzerinden tam 36 aya varan vade imkanından yararlanabiliyor. Böylelikle mevcut kredi borçlarını tek bir bankada toplama şansına sahip olunduğu gibi çok daha düşük kredi taksit tutarları da 36 ay vade seçeneğiyle daha rahat bir ödeme planına sahip olunabiliyor.

PTT’den yapılacak borç transfer kredisi kampanyası kapsamında emekliler, diğer bankalarda bulunan 10.000 TL borçları için borç transfer kredisini %3.39 faiz oranıyla kullanabiliyor. 36 ay vade seçimi yapılabilen borç transfer kredisinde 10.000 TL kullanıma ayda yalnızca 533.86 TL tutarında taksit ödemesi gerçekleştirebiliyor. Uygun ve esnek ödeme seçenekleriyle emekliler, daha rahat bir şekilde kredi borçlarını ödemeyebilme imkanına kavuşabiliyor.

PTT borç transfer kredisine başvurmak isteyen emeklilerin, en yakın PTT şubesine giderek, şahsen borç transfer kredisi için başvuru gerçekleştirmesi gerekiyor.