Evlilik hazırlığı yapanlara müjde: Kredi Türkiye Finans'tan, mutlu olmak sizden! Böyle finansman görülmedi!

Hayat koşulları her geçen gün zorlaşıyor. Evlenmek ve bir ev kurmak, büyük bir külfet haline geliyor. Düğün, ev eşya derken masraflar boyu aşıyor. Bu durumda da vatandaşa en büyük destek Türkiye Finans'tan geliyor.

Türkiye Finans Katılım Bankacılığı İlkeleriyle Faizsiz Evlilik Finansmanı Veriyor!

türkiye finans

Türkiye Finans, katılım bankacılığı prensipleri çerçevesinde faizsiz bankacılık ilkesini benimsiyor. Bu da Türkiye Finans'ın faiz yerine kar payı uygulamasıyla çalışması anlamına geliyor. Başka bir deyişle Türkiye Finans'tan kullanacağınız finansman desteği için faiz talep edilmiyor. Bunun yerine cüzi miktarda kar oranı ödeniyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Türkiye Finans, ihtiyaç, konut, taşıt, eğitim finansmanı gibi ürünlerine bir yenisini daha ekliyor. Evlenip bir yuva kurmak isteyenler için Evlilik Finansmanı kampanyası ile Türkiye Finans bir adım daha öne çıkıyor.

Düşük Kar Payı ve Uzun Vade Avantajı İle Cebiniz Rahatlıyor!

türkiye finans 1

Türkiye Finans katılım bankası tarafından sunulan Evlilik Finansmanının kar payı oranları vade süresine göre değişkenlik gösteriyor. 12 ay vadede %1,55'ten başlayan faiz oranları, 24 ay vadede %1,62, 36 ay vadede ise %1.68 olarak belirleniyor. 50 bin TL ve altındaki finansman taleplerinde maksimum vade 36 olurken, 50 bin TL üzeri finansman kullanımlarında bu süre 24 aya düşüyor.

Türkiye Finans'tan %1,68 kar payı oranı ve 36 ay vade ile kullanacağınız 50 bin TL evlilik finansmanının toplam geri ödeme tutarı 70.800,84 TL, aylık taksitleri ise 1.966,69 TL oluyor. Türkiye Finans sayesinde dünyaevine giren herkes amacına ulaşıyor, üstelik geri ödeme konusunda da zorlanmıyor.

Türkiye Finans Sayesinde Evlenemeyen Kalmıyor!

TÜRKİYE FİNANS 1-1

Türkiye Finans'ın dünyaevine girmeye hazırlanan çiftlere sunduğu bu Evlilik Finansmanına tüm Türkiye Finans şubelerinden, atmlerde, internet bankacılığı ve mobil uygulama üzerinden başvurulabiliyor. Yapılan başvuru hemen değerlendirmeye alınıyor ve onaylanan finansman tutarı anında başvuru sahibinin hesabına yatıyor. Ödemeler ise aynı kanallardan ya da otomatik ödeme talimatı ile gerçekleştirilebiliyor.

Türkiye Finans'ın düşük kar payı oranlı ve uzun vadeli evlilik finansmanı sayesinde düğün dernek işleri külfet olmaktan çıkıyor. Bir evlilik için gerekli her türlü ihtiyacınız Türkiye Finans tarafından karşılanırken, size de en mutlu gününüzün keyfini sürmek kalıyor.