2020 yılının mart ayından beri içerisinde olduğumuz pandemi dönemi, vatandaşları pek çok açıdan olumsuz etkiledi. İşten çıkarılmaların yanı sıra konut sektöründeki hızlı fiyat artışları da vatandaşın belini büktü. Özellikle ev kiraları 3, 4 katı kadar artınca kiracı vatandaşlar da kendilerine ait bir evleri olabilmesi için harekete geçti ve satılık ev ilanlarına bakmaya başladı. Ev fiyatlarında da oldukça yüksek tutarlar söz konusuyken Yapı Kredi, geçtiğimiz günlerde bomba gibi bir fırsat duyurdu. Hemen şimdi bu fırsattan yararlanmaya başlayarak hayalinizdeki eve piyasanın yarı değerinde bir fiyat ödeyerek kavuşabilirsiniz. Yapı Kredi'nin satılık konut ilanlarını duyduğunuzda hemen harekete geçmek isteyeceksiniz. İşte detaylar!

Yok Böyle Fiyatlar!

yapı kredi 1-1

Yapı Kredi, geçtiğimiz günlerde elinde bulundurduğu hacizli evleri satılığa çıkardığını duyurdu. Elindeki evleri kendi resmi internet sitesinden satışa çıkaran Yapı Kredi, müşterilerine oldukça büyük bir kolaylık sundu. Artık vatandaşlar günlerce satılık olan evleri gezmektense, evlerinde ekran başından da sanal bir geziye çıkarak satılık olan evlerin hepsini inceleyebilir ve bu sayede bu büyük kolaylığın tadını çıkarabilirler. Bütün detaylarıyla ve ayrıntılı görselleriyle yeni alıcılarına sunulan evler, şimdiden oldukça büyük bir kolaylık sağlıyor.

yapı kredi-3

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

2+1, 3+1, 4+1 evler piyasa değerinin yarı fiyatına satılıyor ve bu durum alıcıların yüzünü güldürüyor. Vatandaşların kolay yoldan ev sahibi olabilmelerini sağlayan Yapı Kredi, her kesimden insanın çok fazla çaba göstermeden ve harcama yüküne girmeden konut satın alabilmelerine olanak vermesiyle yüzleri güldürüyor.

Türkiye'nin Her Tarafından Satılık Konutlar!

KONUT-3

Yapı Kredi, müşterilerine satılık ev konusunda oldukça geniş bir skala sunuyor. Kendi evini satın almak isteyen müşteriler, onlarca farklı satılık ev ilanından kendi isteklerine en uygun olan konutu seçebiliyorlar. Türkiye'nin dört bir yanından satılığa çıkarılan evler, farklı tarz ve stilleriyle herkesi memnun etmeyi başarıyor.

konut 2

Eğer Yapı Kredi'nin konut satışı fırsatı hakkında daha da ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz hemen şimdi Yapı Kredi müşteri temsilciniz ile iletişime geçebilirsiniz. Siz de hayalinizdeki eve bir an önce kavuşmak isterseniz Yapı Kredi resmi internet sitesine giriş yaparak bütün satılık ev ilanlarını incelemeye başlayabilirsiniz.