Gün geçmiyor ki ülkemizde acayip acayip olaylara denk gelmeyelim! Geçtiğimiz yaz aylarında Bebek sahilinde halka açık bir şekilde Carmen Maria T. ile cinsel ilişki yaşayan Özgür Kavi'nin görüntüleri sosyal medyada büyük ses getirmişti. Özgür Kavi, o ilişkiden sonra "cinsel saldırı" ve "hayasızca hareketler" suçlarından tutuklarak hakkında dava açılmıştı. Bugün ise Özgür Kavi ilk kez hakim karşısına çıktı ve kendisi savundu. Savunmasında ise "kaza ile oldu psikolojim iyi değil" diyerek herkesi şaşırttı.

Bebek Sahilde Cinsel İlişki Şoku!

Geçtiğimiz aylarda iki kişinin Bebek sahilinde halka açık olarak cinsel ilişkiye girmesi herkesi şaşırtmış ve sosyal medyayı ayağa kaldırmıştı. Cinsel ilişkiye giren kişilerin Carmen Maria T. ve Özgür Kavi olduğu ortaya çıkmış ve Özgür Kavi hakkında "cinsel saldırı" ve "hayasızca hareketler" suçlarından dava açılmıştı. Bugün davanın görülmeye başlandı. İstanbul 15. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki ilk duruşmaya tutuklu sanık Özgür Kavi getirildi. Duruşmaya müşteki sanık Carmen Maria T. katılmazken taraf avukatları da hazır bulundu.

Özgür Kavi savunmasında, "Kadının akıl hastası olduğunu bilmiyordum. Böyle bir durumla burada olduğum için üzgünüm. Kadın kendi isteğiyle benimle birlikte oldu. Durumu tam anlatamıyorum, benim de psikolojim iyi değil. Olay günü arkadaşımla yüzüyordum. Ben madde bağımlısıyım. 2-3 kez kadın yanımıza geldi, alkol ve sigaramızı almış. O an maddenin etkisindeydim. Kadının kesinlikle üzerine yürümedim. Olay kadının rızasıyla ve benim madde etkisinde olmamdan dolayı gerçekleşmiştir" dedi.

Mağdur olduğunu ileri süren Kavi "Daha önce de kadını orada görmüştüm. Ben kadının akıl sağlığının yerinde olmadığını bilsem, o hareketi yapmazdım. Olayın yaşanmasından bir ay önce madde bağımlılığından kurtulmak için tedavi görmüştüm. Son 10 gün önce de hastaneye yatmak içinde başvuru yapmıştım" ifadelerini kullandı.

Savcının neden açık alanda cinsel ilişkiye girdiklerini sorması üzerine Özgür Kavi, "Bizim yaptığımız kazayla olan bir şey, ben böyle bir şey yapmak istemezdim" yanıtını verdi.

Sosyal Medyada Gündem Olan ve "Bilecikli Targeryan" Olarak Anılan Melek Mızrak Subaşı: "Cumhuriyet Kadınlarının..." Sosyal Medyada Gündem Olan ve "Bilecikli Targeryan" Olarak Anılan Melek Mızrak Subaşı: "Cumhuriyet Kadınlarının..."

Tutukluluk hali devam edecek

Mahkeme heyeti, sanık Özgür Kavi'nin tutukluluk halinin devamına karar verdi. Heyet, dinlenmeyen tanığın zorla getirilmesine ve müşteki sanık Carmen Maria T.'nin daha önce tedavi gördüğü Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ndeki tedavi evraklarının istenilmesine karar vererek, duruşmayı erteledi.