Sürprizler Bitmiyor! Acun Ilıcalı'nın MasterChef İçin Kimleri Davet Ettiğine İnanamayacaksınız Sürprizler Bitmiyor! Acun Ilıcalı'nın MasterChef İçin Kimleri Davet Ettiğine İnanamayacaksınız

Sevilen oyuncu Farah Zeynep Abdullah, karşımıza ilk kez bir dönemin en çok izlenen dizisi "Öyle Bir Geçer Zaman Ki" ile çıktı. Rol arkadaşları Aras Bulut İynemli, Nilperi Şahinkaya, Yıldız Çağrı Atiksoy ve Elçin Sangu gibi "Öyle Bir Geçer Zaman Ki" sayesinde yıldızı parlayan oyuncu, art arda rol aldığı kaliteli sinema filmleriyle bir stara dönüştü. Sorun şuydu ki, aynı başarıyı televizyonda bir türlü gösteremiyordu! Diziler konusundaki makus talihi de geçtiğimiz sezonun en beğenilen projelerinden "Masumlar Apartmanı" ile değişti. İnci karakteriyle çok sevilen Farah Zeynep Abdullah, sezon sonunda diziye veda edince de kıyamet koptu!

Eleştirilere Aldırmadı

Farah Zeynep Abdullah

Sadece bir sezon oynayacağını yapımcılara en başından bildiren Farah Zeynep Abdullah, seyirciden gelen tepkilere inanamadı. "Allah belanı versin, mahvettin diziyi." gibi ağır hakaretler yüzünden zor günler geçiren ünlü oyuncu, İnci'nin hikayesinin bittiğinden emindi.

İçi rahat bir şekilde yoluna devam eden Farah Zeynep Abdullah, bu kez de orman yangınları sırasında "Help Turkey" paylaşımı yaptığı için suçlandı. Yeni Asır gazetesinin manşetinden "Siz Hangi Ülkenin Sanatçılarısınız?" diyerek hedef gösterilen ünlü oyuncu, gazeteyi görünce ne üzüldü ne de korktu! Onun yerine, her zamanki eğlenceli üslubunu kullanarak manşeti atanlarla dalga geçmeyi seçti. Sonra da, eğlenceli paylaşımlar yaparak durumu umursamadığını gösterdi. En son videosu ise hayranlarını yine çok güldürdü. 

"Ortamda yokken..."

Farah Zeynep Abdullah-1

17 Ağustos'ta doğan Farah Zeynep Abdullah, dün sevdikleri tarafından ayarlanan bir erken doğum günü partisiyle karşılaştı. Hatta karşılaşamadı çünkü parti o yokken başlamıştı!

"Ben ortamda yokken bana yapılan erken doğum günü kutlaması tatlılığı" diyerek partiyi paylaşan ünlü oyuncu, şaşkınlığını bir türlü gizleyemedi. Hemen saçını makyajını ayarlayıp geri gelen Farah Zeynep Abdullah, pastayı görünce attığı çığlıklarla etrafındakileri de çok eğlendirdi. Biz de şimdiden ünlü oyuncuya mutlu ve sağlıklı yaşlar diliyoruz!