Yaşam boyunca beklenmedik masraflar, her zaman vatandaş açısından ciddi sorunlara neden oluyor. Özellikle ekonominin ciddi dalgalanmalar altında kaldığı bugünlerde birikim yapmak olanaksız oluyor. Böyle olunca ortaya çıkan ani masrafları karşılayabilmekte pek mümkün olmayabiliyor. Vatandaş böyle durumlarda bankaların kredi ürünlerine başvuruyor. Acil nakit ihtiyacını uygun geri ödeme koşullarıyla karşılayabilmek için bankaların sundukları cazip kredi ürünleri bulunuyor.

Odeabank İhtiyaç Kredisi

Odebank’ın “Nakit Hazır” isimli ihtiyaç kredisi kampanyasıyla geri ödeme koşulları uygun kredi kullanabilirsiniz. Acil nakit ihtiyaçlarınız için Odeabank’ın Nakit Hazır kredisine banka şubeleri aracılığıyla başvuruda bulunabiliyorsunuz.


Odeabank ihtiyaç kredisi 10.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarınıza yanıt veriyor. 10.000 TL’lik ihtiyaç kredisini 36 aya varan vade seçenekleriyle kullanabilirsiniz. Üstelik 10.000 TL kredi için sadece %2.66 kredi faiz oranı uygulanıyor. Odebank’tan 10.000 TL’lik kredi kullandığınızda aylık taksit tutarı 471.30 TL oluyor.

Şekerbank İhtiyaç Kredisi

Şekerbank’ın “Ödemesi En Kolay Kredi” kampanyasıyla acil nakit ihtiyaçlarınızı, esnek geri ödeme koşullarına sahip kredi kullanarak, karşılayabilirsiniz. 36 aya varan vade imkanı sunulan Şekerbank ihtiyaç kredisinde aylık taksit ödemeleri %20 daha az oluyor. Esnek ödeme planı alternatifinin sunulduğu ihtiyaç kredisinde taksit tutarları her yıl, bir önceki yıla oranla daha düşük tutarda oluyor. Üstelik ilk 3 ay ödemesiz dönem olarak uygulanıyor. 50.000 TL üst sınırlı 36 ay vadeli ihtiyaç kredisini %2.50 kredi faiz oranıyla kullanabilirsiniz.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

HSBC Dijital Kredi

HSBC dijital bankacılık hizmeti olan “Dijital Kredi” ile şubeye gitmeden kredi kullanabilirsiniz. 7/24 tüm acil nakit ihtiyaçlarınız için HSBC dijital bankacılık kanallarından 2.000 TL ile 50.000 TL aralığında kredi kullanabilirsiniz. 50.000 TL’ye kadar olan kredilerde 36 ay, 50.000 TL üstü kredilerde ise 24 ay vade imkanından yararlanabilirsiniz.

Fibanbanka İhtiyaç Kredisi

Tüm acil nakit ihtiyaçlarınızda Fibabanka’nın ihtiyaç kredisini kullanabilirsiniz. Aylık %2.05 oranından başlayan kredi faiz oranları ve 36 aya varan vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Fibabanka ihtiyaç kredisinde 10.000 TL’lik kredi kullanımını 36 ay vadeyle aylık %2.16 kredi faiz oranıyla kullanabilirsiniz. Kullandığınız 10.000 TL kredinin aylık taksit tutar 979.49 TL olurken, toplam geri ödeme tutarıysa 11.753.82 TL oluyor.