İhtiyaçların hiç bitmediği günümüzde bu ihtiyaçları karşılayabilmek için birikim yapmakta çok zor hale geldi. Özellikle Pandemi döneminde artan enflasyon ve piyasa fiyatlarıyla birlikte birikim yapmak olanaksız hale geldi. Bu dönemde karşılaşılan acil masraflar için bankalara kredi başvuruları da arttı. Ancak kredi notu düşük olan vatandaşlar, bu dönemde bankaların kredilerinden faydalanamıyor. Bankaların kredi başvurularında ilk baktıkları kriter olan kredi notu düşük olan vatandaşlar için bazı bankaların sağladığı kolaylıklar da bulunuyor.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Aktif Bank N KOLAY Kredi

Aktif Bank, kredi notu düşük olan tüketicilere de kredi vermesiyle dikkat çekiyor. Aktif Bank’ın 2022 Şubat ayı ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında kredi notunuz düşük olsa dahi kredi kullanabilirsiniz. Acil nakit ihtiyacınız oluştuğunda düşük kredi notunuz olsa bile Aktif Bank ihtiyaç kredisine başvuruda bulunabilirsiniz

Aktif Bank’ın “N Kolay Kredi” kampanyası kapsamında kredi notunuz düşük olsa dahi kolayca anında ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Evrak ve kefil talep etmeyen ve kredi notuna bakmayan Aktif Bank sayesinde kredi notunuzun düşük olması kredi kullanmanıza engel olmuyor.
N Kolay Kredi kampanyası kapsamında tüm acil nakit ihtiyaçlarınız için 36 ay vadeli ve %2.49 kredi faiz oranlı ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. 15.000 TL limitli ihtiyaç kredisi kullanımınızda 36 ay vade için aylık 686 TL taksit ödemesi gerçekleştirirsiniz.

CEPTETEB Düşük Kredi Notuna Özel İhtiyaç Kredisi

TEB dijital bankacılık platformu CEPTETEB sayesinde kredi notunuz düşük olsa bile evrak veya kefil olmadan ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Üstelik ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında şubeye gitmenize dahi gerek olmadan 7/24 kredi kullanabilirsiniz. Düşük kredi notu olanlar için CEPTETEB’in ihtiyaç kredisi 36 ay vade ve % 1.85 kredi faiz oranıyla sunuluyor. 15.000 TL limitli ihtiyaç kredisinde %1.85 faiz oranı ve 36 ay vade üzerinden aylık 609 TL taksit ödersiniz.

ING Bank E-Kredi Kampanyası

Kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar arasında ING Bank’ta yer alıyor. ING Bank’ın e-kredi kampanyası sayesinde %1.79 kredi faiz oranından 36 aya varan vade imkanıyla kredi çekebilirsiniz. 15.000 TL limitli ING e-kredi kullanımınızda 36 ay vadede %1.79 faiz oranı sayesinde 603 TL taksit ödemesi yaparsınız.  Üstelik krediye başvurmak için ING müşterisi olmanız veya olmamanız fark etmeksizin şubeye gitmenize de gerek yok.