Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Her bankanın farklı risk gruplarında bulunan kullanıcılar için uyguladığı, kredi finansmanı sunma koşulları bulunuyor. Bazı bankalar kullanıcılar için çeşitli esneklikler ve avantajlar oluşturuyor, bazı bankalarsa bu konuda esnek davranmıyor. Dolayısıyla her banka için kredi başvurusu yaparken, bankanın kredi politikasının öğrenilmesi ve ipuçlarını kullanarak kredinin onaylanma olasılığını yükseltebilmeniz olasıdır. Sizler için yapı Kredi Bankası kredi politikası çerçevesinde, kredinizin onaylanması için gerekli ipuçlarını derledik.

Yapı Kredi Bankası Kredi Onayı İçin Nasıl Bir Hazırlık Yapılmalı?

 • Öncelikle her banka gibi Yapı Kredi Bankası’ da, kredi başvurusunda bulunan kullanıcılarında ödeme konusunda hassasiyetleri konusu en önemli konu.
 • Kredi başvurusu yapmadan önce varsa tüm borçların kapatılması, bu anlamda iyi bir izlenim oluşturur.
 • Borçlarınızın vadesinde ödenmesi, gecikmelerin yaşanmaması da diğer önemli konulardan biridir. Borçlarda yaşanan ödeme düzensizliği, Kredi puanınızı olumsuz yönde etkileyen önemli bir konudur.
 • Benzer şekilde kredili olarak kullanılan tüm hesaplar, kredi puanınızı arttıran bir unsurdur. Dolayısıyla kredili olarak kullandığınız tutarları vadesinde ve düzenli olarak ödemek, kredi puanını arttırmanın en kolay yoludur.
 • Ödeme sıkıntısına düşüldüğü durumlarda, borçlarınızda gecikme yaşanmaması için Borç Transfer Kredisi kullanın. Bu sayede ödemelerinizi daha uzun vade ve daha düşük aylık ödemeyle kapatabilirsiniz. Bu durum zamanında ve düzenli ödenmiş ödemeler yoluyla, kredi puanının artmasına yol açar.
 • Kredi puanının yüksek olması, başvurduğunuz kredinin onaylanma olasılığını yükselten en önemli ayrıntıdır. Bu sebeple kredi notunuzu yüksek tutmak için hassas davranmanızı tavsiye ediyoruz.

Yapı Kredi Bankası Kredi Başvurusu

 • Yapı Kredi Bankası, farklı kesimlerin farklı ihtiyaçlarına yönelik, çok çeşitli kredi finansman ürünleri sunan bir bankadır.
 • Bu krediler için bankanın hali hazırda müşterisi olanlar, Mobil şube ya da internet şubesi aracılığıyla başvurabilir,  kendileri için hazırlanmış özel avantajlar faydalanabilir.
 • Bankanın müşterisi olmayanlar, Yapı Kredi Bankası resmi internet sitesi üzerinde bulunan “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak, başvurularını gerçekleştirebilirler. Yanı sıra tüm banka şubelerine başvurarak da kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
 • Bankanın kredi politikası gereği, yapılan başvurular önemli bir aksilik olmadığı sürece, aynı gün içerisinde yanıtlanıyor.
 • Banka tüm bankacılık hizmetlerini en süratli şekilde gerçekleştirebilmek için özel bir yaklaşıma sahip.