Nakit ihtiyaçları en beklenmeyen anlarda ortaya çıkarak, vatandaşın ekonomik açıdan zor durumda kalmasına yol açıyor. Temel ihtiyaçlar, sağlık sorunları, eğitim masrafları gibi pek çok farklı kalem dolayısıyla acil nakit ihtiyacı söz konusu olabiliyor. Bu tip acil nakit ihtiyacı oluştuğunda vatandaşın yardımına bankalar yetişiyor. Bankaların sunduğu kredi ürünlerinin yanı sıra nakit avans ürünleri de bulunuyor. Bu sayede kredi çekmeye göre çok daha uygun koşullarda taksitli nakit avans kullanarak, nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmek mümkün oluyor.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

İş Bankası Taksitli Nakit Avans

Türkiye İş Bankası Maximum kredi kartı sahipleri, tüm acil nakit ihtiyaçları için kredi kartından taksitli nakit avans kullanabiliyor. Maximum kredi kartı kullanılabilir nakit avans limitine uygun miktardaki acil nakit ihtiyaçları için hemen nakit avans kullanılabiliyor. İş Bankası şubelerinin yanı sıra internet ve mobil şube, Bankamatik ve Maximum mobil uygulaması üzerinden nakit avans kolayca kullanılabiliyor.
İş Bankası taksitli nakit avans kullanımında 5 aydan 12 aya varan vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. İş Bankası Maximum kredi kartı nakit avans kullanılabilir limitine uygun olacak şekilde 15.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarınıza nakit avans kullanabilirsiniz. İş Bankası taksitli nakit avans kullanımında %2 faizden faydalanabilirsiniz.

TEB Nakit Avans Kampanyası

Acil nakit ihtiyaçlarınızda TEB kredi kartınızdan nakit avans kullanabilirsiniz. TEB taksitli nakit avans ürününü yalnızca %1.98 faiz oranı üzerinden kullanabilirsiniz. Üstelik TEB taksitli nakit avans ürününde 12 aya varan vade imkanından yararlanabilirsiniz. TEB nakit avans kullanımını 2.000 TL ile 5.000 TL günlük limitli olarak gerçekleştirebilirsiniz.

ING Taksitli Nakit Avans

ING Bank tarafından Bonus Card ve Pegasus Kart sahipleri için sunulan taksitli nakit avans ile nakit ihtiyaçlarınızı uygun koşullarda çözüm oluşturabilirsiniz. ING Bank tarafından sunulan taksitli nakit avans ürününde sadece %1.80 faiz oranından faydalanabiliyorsunuz. Ayrıca daha düşük taksit tutarları için 12 aya varan vade imkanından da faydalanabilirsiniz. 7.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için kredi kartı kullanılabilir nakit avans limiti oranında taksitli avans çekebilirsiniz.

Garanti BBVA Nakit Avans Kampanyası

Garanti BBVA tarafından sunulan taksitli nakit avans ile acil nakit ihtiyaçlarınıza ekonomik bir çözüm oluşturabilirsiniz. Garanti BBVA kredi kartınızdan sadece %1.80 faiz oranıyla 12 ay vadeye kadar taksitli nakit avans kullanabilirsiniz. 10.000 TL’ye kadar acil nakit ihtiyaçlarınız için günlük nakit çekim limiti sınırlaması bulunur. Nakit avans kullanımını Garanti BBVA internet ve mobil bankacılık kanallarının yanı sıra çağrı merkezi, şube ve ATM’leri aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.