Nakit ihtiyacı olanlara o bankalardan müjde geldi: Faizsiz kredi devri başladı, kredi çekmek isteyenşer yaşadı!

Zorlaşan hayat şartları her geçen gün nakit ihtiyaçlarının da artmasına sebep oldu. Vatandaş kredi çekmeye yönelince bankalar arasında rekabet başladı. O bankalar faizi sonlandırdı ve kredi çekmek isteyenlere büyük kolaylık sağladı. İşte o bankalar ve verdikleri kredilerin detayları!

Vakıf Katılım

vakıf katılım

Vakıf Katılım, katılım bankacılığı prensipleri uyarınca, müşterilerine sağladığı finansmanlar için faiz talep etmiyor. Kar payı uygulaması ile finansman ihtiyacı olanlara son derece uygun şartlarda nakit desteği sağlayan Vakıf Katılım, finansmanları için %1,55 kar payı ve 36 aya varan vade seçenekleri sunuyor.

Beyaz eşyadan mobilyaya, sağlıktan eğitime her türlü ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz 10 bin TL'lik finansman için 50 TL kredi tahsis ücreti alınıyor. Böylece bu tutardaki finansmanınızın toplam geri ödeme tutarı 13.808,23 TL ve aylık ödemeler 383,56 TL oluyor.

Kuveyt Türk

kuveyt türk

Kuveyt Türk, katılım bankacılığı kapsamında faiz yerine kar payı uygulamasıyla müşterilerine finansman imkanı tanıyan bankalar arasında yer alıyor. Sunduğu uygun faiz imkanı ve uzun vade seçenekleri sayesinde müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başaran Kuveyt Türk, nakit ihtiyacı olanların öncelikli tercihi haline geliyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Finansman desteği için %1,66 kar payı ve 36 aya kadar vade imkanı tanıyan Kuveyt Türk'ten alacağınız 10.000 TL tutarındaki finansmanın bu şartlarda toplam geri ödeme tutarı 14.105,70 TL, aylık taksitleri ise 391,82 TL oluyor. Böylece Kuveyt Türk acil nakit ihtiyaçlarınızı gideriyor, geri ödemeler ise cebinizi yormuyor.

Türkiye Finans

türkiye finans

Katılım bankacılığı prensiplerine göre faiz yerine kar payı uygulaması ile nakit desteği veren bankalardan bir diğeri Türkiye Finans oluyor. Son derece uygun faiz imkanları ve geri ödemeleri kolaylaştıran vade seçenekleriyle Türkiye Finans, Türkiye'nin yükselen bankaları arasında yer alıyor.

%1,59 kar payı ve 36 aya varan vade seçenekleri ile müşterilerine finansman sağlayan Türkiye Finans, nakit ihtiyacı olanların yüzünü güldürürken, geri ödeme sürecinde de müşterilerini üzmüyor. Sizlere de nakit ihtiyaçlarını giderip rahat bir nefes almak kalıyor.

Ziraat Katılım

ziraat katılım

Katılım bankacılığından bahsedip de Ziraat Katılım'ı listeye dahil etmemek olmaz elbette. Ziraat katılım da faiz uygulaması yerine kar payı ile müşterilerine bireysel finansman sağlayan bankaların başında yer alıyor. Müşterilerini yormayan kar payı oranları ve vade seçenekleriyle nakit ihtiyacı olanların öncelikli tercihleri arasında yer alan Ziraat Katılım, bireysel ihtiyaç finansmanı için %1,65 kar oranı ve 36 aya kadar vade imkanı sunuyor.

Böylece Ziraat Kaılım'ın sunduğu 10.000 TL'lik finansmanın toplam geri deme tutarı 14.078,52 TL iken, aylık taksitleri 391,07 TL oluyor. Size de cebinizi yormadan kredinizi ödemek kalıyor.