Zorlaşan hayat koşulları ve içerisinde bulunduğumuz ekonomik şarlar ne yazık ki birikim yapmaya pek imkan vermiyor. Hal böyle olunca, acil nakit ihtiyaçlarında vatandaşın başvurduğu ilk adres banka kredileri oluyor.

Kredilere olan talep arttıkça, bankalar arasındaki rekabet de kızışıyor. Bu rekabet ortamında öne çıkmak isteyen türlü kampanyalar tertip ederek, müşteri portföylerini genişletmeye çalışıyor. İşte o bankalar ve kampanya şartları!

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Garanti BBVA

Nakit ihtiyaçlarınıza anında çözüm getirecek bir kredi imkanı da Garanti BBVA'dan geliyor. Türkiye'nin sevilen bankası Garanti BBVA, 2dan başlayan faiz oranları ve 36 aya varan vade süreleri ile benzersiz bir kredi imkanı sunuyor. Bu kredi kapsamında kullanılabilecek maksimum kredi tutarı 100 bin TL ile sınırlandırılıyor. 50 bin TL ve altındaki tutarlar için maksimum vade süresi 36 ay olarak belirlenirken, bu süre 50 bin TL üzerinde kredi kullanımlarında 24 ay ile sınırlandırılıyor. Faiz oranları ise kredi tutarı ve vade süresine göre farklılık gösterebiliyor. Bu koşullarda Garanti BBVA'dan %2,44 faiz oranı ve 36 ay vade ile kullanılacak 30 bin TL kredinin aylık taksitleri 1.359,39 TL oluyor.

Türk Ekonomi Bankası

Tüm nakit ihtiyaçlarınızda yanınızda duran bir diğer banka ise TEB oluyor. TEB'in %2,32 faiz oranı ve 36 ay vade ile sunduğu ihtiyaç kredisi, tüm nakit ihtiyaçlarınıza anında çözüm oluyor. Bu koşullarda TEB'den 36 ay vade ile kullanılacak 30 bin TL ihtiyaç kredisinin aylık taksitleri 1.330,19 TL oluyor. TEB'in sunduğu bu ihtiyaç kredisine tüm TEB şubelerinden, atm'lerden, internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden başvurulabiliyor. Onaylanan kredi tutarı anında hesabınıza yatıyor.

ING Bankası

Acil nakit ihtiyaçlarınıza çözüm olacak bir kredi de ING'den geliyor.  ING, %1,65'ten başlayan faiz oranları ve 36 aya varan vade seçenekleriyle benzersiz bir kredi kampanyası sunuyor. Faiz oranları, kredi kullanacak kişinin kredi skoruna göre değişiklik gösteriyor. KKB skoru 1850 ve üzerinde olan kişiler için %1,65 faiz oranı geçerli olurken, KKB skoru 1850'nin altında kalan müşteriler için faiz oranı %2,40'a kadar yükseliyor. Bu koşullarda ING Bankası'ndan kullanılacak 30 bin TL ihtiyaç kredisinin toplam geri ödeme tutarı 48.498,48TL, aylık taksitleri ise 1.347 TL oluyor.