İşte Türkiye’de en kolay kredi kartı alabileceğiniz bankalar! Artık kredi kartı almak çok kolay.

Günümüz dünyasında kredi kartları ekonominin temel yapı taşlarından birisi haline geldi. Dünyanın her yerinde insanların yoğun şekilde kullandığı kredi kartları, özellikleri ile de önemli avantajlardan yararlanma şansı veriyor. Kredi kartı almak isteyen ancak kredi sicili bozuk olan kişiler, bankalarda genellikle destek alamıyor. Bu nedenle en kolay kredi kartı veren bankalar araştırılıyor. Türkiye’de en kolay kredi kartı alabileceğiniz bankalar ve başvuru süreçleri ile ilgili tüm detaylar haberimizde!

Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

Bankalardan kredi kartı alabilmeniz için tıpkı kredi ürünlerinde olduğu gibi kredi sicilinizin ve kredi notunuzun iyi olması gerekmektedir. Eğer kredi siciliniz bozuk ise kredi kartı başvurularınız çoğu banka tarafından onaylanmaz. Ancak kolay kredi kartı veren bankalar sayesinde kredi siciliniz bozuk olsa dahi kredi kartı başvurunuz onaylanır.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Türkiye’de en kolay kredi kartı veren bankalar arasında ilk sırada Enpara.com yer alıyor. Ülkemizin ilk dijital bankası Enpara.com tarafından sunulan kredi kartında yıllık ücret uygulaması da bulunmuyor. Denizbank tarafından sunulan “Denizbank Bonus” kredi kartı da en kolay alınabilecek kredi kartları arasında yer alıyor. Üstelik Denizbank Bonus kredi kartında 100 TL değerinde bonus kampanyası da bulunuyor. QNB Finansbank tarafından sunulan CardFinans kredi kartı da kolayca onaylanan kredi kartları arasında yer alıyor ve 50 TL bonus veriyor.

Sicile Bakmadan Kredi Kartı Veren Bankalar

Bankalara olan kredi ve kredi kartı borçları nedeni ile bankacılık sistemindeki kredi sicili bozuk olanlar, nasıl kredi kartı alabileceklerini merak ediyor. Çoğu kişi habersiz olsa da Türkiye’de kredi sicili bozuk olan, kara listede bulunan vatandaşlar için kredi kartı hizmeti sağlayan bankalar bulunuyor. Bu bankalar kişinin kredi siciline bakmadan kredi kartı veriyor. Bu bankalar arasında;

  • Aktifbank,
  • ING Bank,
  • Enpara.com,
  • QNB Finansbank,
  • Fibabank,
  • Burganbank,

Yer alıyor. Bu tarz bankalar en kol kredi kartı veren bankalar olmaları nedeniyle kredi sicili bozuk olanlarında kredi kartı kullanımının avantajlarından yararlanabilmelerine olanak veriyor. Kredi notunuz çok düşük ise bu bankalardan teminatlı kredi kartı başvurusu yaparak, kredi kartı sahibi olabilirsiniz.