Nakde ihtiyacınız olduğunda kredi çekmeden de çok cazip geri ödeme koşullarıyla bankadan karşılayabilirsiniz. Bankaların kredi kartı müşterilerine sunduğu avantajlı nakit avans kampanyaları sayesinde acil harcamalarınızı anında karşılayabilirsiniz. Bankaların taksitli nakit avans kampanyalarında düşük faiz ve uzun taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Garanti BBVA Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Garanti BBVA’nın Mart 2022’ye özel kampanyaları arasında taksitli nakit avans kampanyası dikkat çekiyor. Garanti BBVA müşterileri, acil nakde ihtiyaç duydukları her an kolayca taksitli nakit avans kullanabiliyor. Üstelik taksitli nakit avans için başvuru ve başvuru sonucu bekleme gibi bir işlem gerekmiyor. Garanti BBVA kredi kartınızdan 7 gün 24 saat Garanti ATM’lerinden, Garanti mobil ve internet bankacılığı kanallarından taksitli nakit avans kullanabilirsiniz.

Garanti BBVA taksitli nakit avans kampanyasında 5 aydan 12 aya varan taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Taksitli nakit avans kullanımını 300 TL ile 20.000 TL arasında olacak şekilde anında yapabilirsiniz. Garanti BBVA kredi kartınızın limiti doğrultusunda tanımlanan kullanılabilir nakit avans limitine uygun miktarda nakit avans çekebilirsiniz. Taksitli nakit avans kullanımında %1.80 faiz oranından yararlanarak, çok uygun geri ödeme planından yararlanabilirsiniz.

Halkbank Paraf Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Halkbank’ın avantajlı kredi kartı Paraf kullanıcıları, 7 gün 24 saat anında taksitli nakit avans kullanabiliyor. Başvuruya gerek olmadan 7/24 anında 200 TL ile 15.000 TL arasında nakit avans çekimi yapılabilmektedir. Halkbank’ın ATM’leri, mobil bankacılık ve internet bankacılığı kanallarının yanı sıra telefon şubesi ve Halkbank şubeleri aracılığıyla da taksitli nakit avans kullanılabiliyor.

Paraf kredi kartı sahipleri 200 TL ile 15.000 TL arasındaki acil nakit ihtiyaçları için 7/24, tüm kanallardan başvuruya gerek olmadan, anında nakit çekim yapabiliyor. Üstelik Halkbank Paraf taksitli nakit avans kullanımında 12 aya varan taksit ve sadece %1.80 kredi faiz oranından yararlanılabiliyor. Taksitlerinizi 3, 6, 9 ve 12 ay olarak belirleyebilirsiniz.

TEB Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Türkiye Ekonomi Bankası(TEB) kredi kartı müşterilerine avantajlı faiz oranlarıyla taksitli nakit avans kampanyası sunuyor. Taksitli nakit avans kullanımı CEPTETEB mobil uygulaması, CEPTETEB internet şubesi, TEB ATM’leri, TEB şubeleri ve telefon şubesi kanallarından gerçekleştirilebiliyor. TEB taksitli nakit avans kampanyasında 250 TL ile 10.000 TL arasında kullanım gerçekleştirilebiliyor. Üstelik taksitli nakit avansta sadece %1.80 faiz oranı ve 3 aydan 12 aya varan vade imkanı sunuluyor.