Yatırım piyasalarının en çok konuşulan argümanlarından birisi olan kripto para birimleri, son zamanların en popüler araçları arasında yer alıyor. Yeni nesil bir yatırım aracı olan coinler, her geçen gün biraz daha yaygınlaşıyor ve doğru adımlar atıldığında oldukça kârlı sonuçlar veriyor. Peki ama 2022 yılı baz alındığında, yeni yıla geçmeden önce en popüler coinler nelerdi diye merak ediyor musunuz? İşte sizler için 2022 yılının en çok rağbet gören ve en popüler coinlerinden bazıları!

Dash 2 Trade

Kripto paraların 2022 yılında izledikleri seyir incelendiğinde genel anlamda satın alabileceğiniz en iyi kripto para olarak Dash 2 Trade olarak görülüyor. Kripto para pazarına henüz yeni giriş yapan Dash 2 Trade platformu, piyasalarda üst düzey kripto para analiz ve bilgi platformu olarak tanımlanıyor. Bununla birlikte Dash 2 Trade, yatırımcılara yol göstermek ve ufuk açmak adına kripto alım-satım sinyalleri, fiyat tahminleri ve sosyal analiz gibi hizmetler de sunuyor. Gücünü D2T tokeninden alan Dash 2 Trade platformu, kullanıcılarına kripto sinyalleri ve sosyal alım-satım özellikleri de sunuyor.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

RobotEra (TARO)

Piyasaya bir kripto tabanlı bir oyun projesi olarak giren RobotEra (TARO), oyun alanındaki en iyi kripto paralardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncular için çeşitli inşa etme araçları ve NFT’ler sunan TARO, şu anda on satış sürecinde satışa sunuluyor. The Sandbox ve Decentraland gibi son derece popüler metaverse projelerini takip eden RobotEra, kullanıcılara oldukça geniş ve kapsamlı bir oyun ekosistemi sunuyor. Ayrıca kullanıcılar RobotEra evreni içerisinde NFT olarak metaverse arsaları da satın alabiliyor.

IMPT

10 binden fazla satıcı ile anlaşma sunan IMPT projesi, satın alabileceğiniz çevre dostu en iyi kripto para olarak karşımıza çıkıyor. Karbon kredilerine yatırım yapabileceğiniz ve farklı bir konsept ile piyasaya giriş yapan IMPT, alışverişler üzerinden karbon kredisi kazanmanızı sağlıyor. Bu şekilde hem kurumsal hem de bireysel yatırımcıların iklim krizine karşı katkıda bulunmasına yardımcı oluyor. Ayrıca yeterli miktarda IMPT tokenine ulaşan kullanıcılar bu tokenler ile karbon kredisi alabiliyorlar.

2022 yılında en iyi coinleri bu şekilde görüyoruz. Bakalım 2023 yılında kripto piyasalarda nasıl değişimler izlenecek?