Ev satın almak isteyenler için büyük kampanya Türkiye Finans’tan geldi. 2022 yılında gayrimenkul sektörünün katlanarak artan konut fiyatlarına rağmen çok uygun fiyatlara ev sahibi olmak isteyenler Türkiye Finans’a başvuruyor. Türkiye Finans bankadan konut satışlarıyla çok düşük fiyatlara ve oldukça avantajlı geri ödeme koşullarıyla konut kredisiyle ev sahibi olabilme şansını yakalıyor. İşte Türkiye Finans’ın güncel konut satış ilanları ve faizsiz konut kredisi detayları!

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Türkiye Finans Konut Satışı

Türkiye Finans, Türkiye’nin her yerinden çeşitli nedenlerle eline geçen gayrimenkullerin tamamını açık arttırma usulüyle satışa sunmaktadır. Bunun için günümüzde Türkiye Finans tarafından “bankadan.com”, “intengo”, “tapu.com”, “muzayede.com” ve “mülkedin” kanalları üzerinden icradan gelen konutları çok uygun fiyatlara satışa çıkartıyor. Bu konut satış platformlarında satışa çıkartılan konutlara teklif vermek isteyenler öncelikle o ilanın satış başlangıç bedeli üzerinden belirlenen teminat bedelini Türkiye Finans’a yatırıyor.

Türkiye Finans Faizsiz Konut Kredisi Desteği

Türkiye Finans konut satışında faizsiz konut kredisi desteği de sunuluyor. Türkiye Finans’ın bankadan konut satışı ilanlarında ihaleyle konutu satın alma hakkına sahip olanlar sadece %0.89 kar payı oranı ve 120 aya varan vade imkanından yararlanarak, çok daha uygun geri ödeme koşullarıyla konutu satın alabiliyor.

Türkiye Finans Sakarya Sapanca’da 188 Metrekare Daire 275.000 TL

Türkiye Finans’ın Sakarya’nın Sapanca ilçesinde bulunan apartman dairesi 275.000 TL tutarındaki başlangıç bedeliyle güncel satış ilanında yer alıyor. Sakarya, Sapanca ilçesi Rüstempaşa Mahallesi, Vehbibey Sokak, No:20 Daire:8 adresinde bulunan apartman dairesi tam 188 metrekarelik devasa bir kullanım alanına sahiptir. Ayrıca 5+1 mimari özelliğiyle geniş aileler için eşsiz bir seçenek oluyor. İhaleye katılabilmek için 27.500 TL tutarındaki teminat bedelini yatırdıktan sonra minimum 2.750 TL artış sağlayacak şekilde teklifinizi iletebilirsiniz.

İhale süresi sonunda en yüksek teklifi ileten kişinin siz olması durumunda, dilerseniz Türkiye Finans’tan %0.89 kar payı oranlı ve 120 ay vade konut kredisi desteğini de alabilirsiniz. Böylelikle aylık çok düşük taksitlerle, kira öder gibi ev sahibi olabilme şansını yakalayabilirsiniz.