PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Bankadan konut satışı ilanlarıyla birlikte çok uygun koşullarda ev sahibi olma şansına sahip olunuyor. Bankacılık sektöründe farklı koşullara bağlı olarak gerçekleştirilen konut satış ihalelerine teklif vererek, çok uygun koşullara ev sahibi olma şansını yakalayabilirsiniz. Gayrimenkul sektöründeki yüksek fiyatlardan şikayetçi olanlar için bankadan konut satışları, ev sahibi olma hayallerini uygun koşullarda gerçeğe dönüştürebilmek mümkün oluyor.

Ziraat Bankası Ankara Elmadağ’da 110 Metrekare Daire 187.000 TL

Ziraat Bankası tarafından Ankara’nın Hasanoğlan Bahçelievler mahallesinde satışa sunulan apartman dairesi sadece 187.000 TL’ye satışa sunuluyor. Ankara’nın Elmadağ ilçesinin Hasanoğlan-Bahçelievler Mahallesi Sazlık Sokak adresinde bulunan 4 katlı binanın birinci katında bulunuyor. 2012 yılında inşa edilen binanın 1.katında bulunan apartman dairesi 3+1 mimari özellikte ve tam 110 metrekarelik kullanım alanına sahiptir.

Ziraat Bankası konut kredisi uygunluğu da bulunan apartman dairesi 187.000 TL muhammen bedelle satışa sunuluyor. Konuta teklif oluşturabilmek için Ziraat tarafından belirlenen teminat bedelinin yatırılması gerekmektedir. 187.000 TL başlangıç satış fiyatı üzerinden belirlenmiş olan 11.220 TL tutarındaki teminat bedelini Ziraat Bankası aracılığıyla yatırmalısınız. Teminat bedelini yatırdıktan sonra ise konut ihalesine teklif oluşturmak için minimum 1.000 TL tutarında artış oluşturmanız gerekmektedir. İhale sonunda en yüksek teklifi veren kişi olarak Ziraat konut kredisi desteğiyle daireye sahip olabilirsiniz.

Ziraat Ankara Beypazarı’nda 2+1 Daire 126.000 TL

Ziraat Bankası tarafından Ankara’nın Beypazarı ilçesinde satışa koyulan apartman dairesi sadece 126.000 TL başlangıç bedeline sahiptir. Ankara’nın Beypazarı ilçesi, Ayvaşık Mahallesi Akropol Termal Tesisleri Sitesi A4 Blok No:31’de yer alan binanın 6.katındaki apartman dairesine teklif verebilirsiniz.
2+1 mimari özelliğinde ve tam 100 metrekarelik kullanım alanına sahip olan apartman dairesi 6.katında bulunuyor. 126.000 TL başlangıç satış bedeliyle satışa sunulan apartman dairesine belirlenen teminat bedeli ise 7.560 TL’dir. Ziraat Bankası’na teminat bedelini yatırdıktan sonra Ziraat konut satış sistemi üzerinden çevrimiçi olarak teklifinizi oluşturabilirsiniz. Ziraat konut satışında teklif oluştururken bu ihale özelinde minimum 1.000 TL artış sağlamanız gerekmektedir.