Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Nakit sıkıntısının yaşanması ve bu sorunun çözümü için bankaların sunduğu kredi finansmanlarından faydalanmak, günümüzde olağan bir işleyiş haline geldi. Bankalar, nakit sıkışıklığının her an ve her yerde ortaya çıkabileceği öngörüsüyle, kullanıcılara sürekli olarak kısa mesaj yoluyla anında kredi olanağı sunuyor. SMS kredi olarak da bilinen bu yöntemle, şu anda Aktifbank ve Denizbank’ a başvurarak hemen ne kadar kredi kullanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Aktifbank SMS Kredi Özellikleri

Aktifbank sürekli büyüyen ve sürekli yeni bankacılık ürünlerini kullanıcılarına sunan bir yaklaşıma sahip. Bu çerçevede N Kolay Kredi adıyla sunduğu ürünle, 40.000 TL üst limitli kefilsiz ve koşulsuz kredi finansman desteğinden faydalanabilirsiniz. Bunun için 3050 numarasına KREDİ boşluk T.C. kimlik numarası şeklinde bir kısa mesaj gönderebilirsiniz. Kısa mesajı göndermenizin hemen ardından, karşılık olarak gelen mesaj birkaç dakika içerisinde tarafınıza ulaşıyor. Mesajla ne kadar kredi kullanabileceğiniz ve kredinizin onayı da tarafınıza ulaşmış oluyor. Bu mesajla birlikte, Aktifbank şubelerine başvurarak kredinizi hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Kredi kullanımınızı Aktifbank Mobil uygulamasını kullanarak ya da PTT şubelerine başvurarak ücretsiz şekilde kullanabilirsiniz.

Denizbank SMS Kredi Özellikleri

Denizbank tarafından çok geniş bir kesim için sunulan farklı özelliklerde ihtiyaç kredisi ürünleri sunuluyor. Bu ürünlerden bir tanesi olan Cebimde Kredi, SMS aracılığıyla, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden krediye başvurmanızı sağlıyor. Kredi başvurunuz için cep telefonunuzdan 3280 numarasına bir kısa mesaj göndermeniz gerekiyor. Mesajı “ KREDİ boşluk T.C. Kimlik numarası boşluk DOĞUM TARİHİ ( gün ay yıl ) olacak şekilde düzenlemeniz gerekiyor.

Kısa mesajı göndermenizin ardından, birkaç dakika içerisinde onaylanmış kredi tutarınız tarafınıza bildiriliyor. Onay mesajının gelmesinin ardından, dilerseniz herhangi bir Denizbank şubesine nüfus cüzdanınızla birlikte başvurmanız gerekiyor. İsterseniz cep telefonunuza Denizbank mobil uygulamayı indirebilir ve “müşteri olmak istiyorum” seçeneğini işaretleyerek, işlemlerinizi online olarak da çözümleyebilirsiniz. Müşteri olma adımlarını tamamladıktan sonra, hesabınıza krediniz doğrudan yansıtılıyor. Böylece şubeye bile gitmenize gerek kalmadan kredinizi hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Denizbank Cebimde Kredi faiz oranları, başvuru sahibinin özellikleri ve kredi notuna göre değişiklik gösteriyor.