Vatandaşın nakit ihtiyacı ortaya çıktığında ilk başvurduğu adres elbette ki bankalar oluyor. Ancak nakit eksiğini kapatayım derken yüksek faiz oranları ile karşı karşıya kalmak da elbette kimsenin istemediği bir durum. Bu noktada ise bankaların yeni müşterileri için sunmuş oldukları faizsiz kredi destekleri dikkat çekiyor. Son dönemde birçok banka yeni gelen müşterileri için sıfır faizli kredi desteği imkanı sunuyor. İşte sizin için faizsiz nakit desteği sunan bazı bankalar ve söz konusu krediye ilişkin detaylar!

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

İş Bankası'ndan Sıfır Faizli Kredi

Eğer nakit ihtiyacınız varsa ve sıfır faizli kredi olanaklarından yararlanmak istiyorsanız İş Bnakası'nın sıfır faizli kredi olanağı tam size göre. Bunun için siz de İşCep’te yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğini kullanarak İş Bankası müşterisi olarak kredi kartınız ile tam 5.000 TL’ye varan faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından yararlanabilirsiniz. Bankanın yapmış olduğu kampanyadan yararlanmak için 31.12.2022 tarihine kadar İşCep“Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğini kullanabilir ve bu şekilde İş Bankası müşterisi olarak kredi kartı başvurunuz onaylanırsa krediden yararlanabilirsiniz.

Kampanyanın Detayları

İşCep'e geldikten ve bu şekilde İş Bankalı olduktan sonra bankanın kampanyasından rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Kampanyadan her müşteri yalnızca 1 kez yararlanabiliyor. Faizsiz olarak çekebileceğiniz kredi için geri ödeme süresi ise 5 vade ile sınırlıdır. 5 aydan farklı vadelerde ve 5.000 TL üzeri tutarlarda ise geçerli faiz oranları uygulanacaktır. Bununla birlikte kampanya kapsamı İşCep, Müşteri Olmak İstiyorum özelliğinden İş Bankası müşterisi olan ve kredi kartı başvurusu yaparak, başvuruları onaylanan müşteriler yararlanabilir. Kampanyaya dahi olan kartlar; İş Bankası Bireysel Kredi Kartları, İş Bankası Ticari Kredi Kartları olarak belirlenmiştir.

Denizbank Faizsiz Kredi

Faizsiz nakit desteği almanızı sağlayan bir diğer banka ise Denizbank. Denizbank müşterisi olduktan sonra DenizBank bireysel kredi kartınıza tanımlanacak 6 ay vadeli 0 faizli 5.000 TL Taksitli Nakit Avans fırsatını değerlendirebilir ve bankanızdan sıfır faizli nakit desteği alabilirsiniz. Bankanın yapmış olduğu kampanyanın süresi ise 01.11.2022 - 30.11.2022 tarihleri arasında geçerlidir. DenizBank.com'dan kart başvurusunda bulunan ya da Kasım ayında MobilDeniz'den bankanın yeni müşterisi olan kişiler, MobilDeniz veya İnternet Bankacılığı aracılığıyla kredi kartı başvurusunda bulunarak kampanyadan yararlanabilirler.