Bankaların yaz kampanyaları, müşterilerine binlerce TL değerinde hediyeler kazandırıyor. 2022 yaz coşkusunu doyasıya yaşatacak bir yaz kampanyası da QNB Finansbank’tan geldi. QNB Finansbank yaz kampanyası sayesinde 5 kişi iPhone 13 kazanma şansını yakalıyor. Üstelik QNB Finansbank’ın iPhone 13 çekiliş kampanyasına ücretsiz bir şekilde herkes katılabiliyor. Peki QNB Finansbank iPhone çekilişine nasıl katılım sağlanır? Tüm detaylar haberimizde!

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

QNB Finansbank’tan Yaza Özel Çekiliş Kampanyası

QNB Finansbank, her yaz döneminde olduğu gibi 2022 yaz dönemine özel kampanyalarını duyurmaya başladı. QNB Finansbank tarafından duyurulan iPhone çekiliş kampanyası sayesinde QNB Finansbanklılar iPhone 13 kazanma şansını yakalıyor. Çekiliş kampanyası kapsamında QNB Finansbank, katılımı tamamen ücretsiz bir şekilde sunuyor.

QNB Finansbank müşterilerinin iPhone 13 çekilişine katılım hakkını ücretsiz bir şekilde alabilmesi için tek yapması gereken ise QNB Mobil uygulamasına kampanya döneminde giriş yapması yeterlidir. QNB Finansbank, 01.06.2022 ile 22.06.2022 tarihleri arasında QNB Mobil uygulamasına giriş yapan her bir QNB Finansbank müşterisine iPhone 13 çekilişine katılım hakkını ücretsiz olarak veriyor.

QNB Finansbank iPhone 13 Çekiliş Koşulları

22 Haziran’a kadar QNB Mobil uygulamasına girenler, gerçekleştirilecek iPhone 13 çekilişine 1 adet katılım hakkı kazanıyor. Her QNB Finansbank müşterisi, çekilişe en fazla 1 adet katılım hakkı kazanmaktadır. 22 Haziran’a kadar QNB Mobil uygulamasına giriş yaparak, ücretsiz bir şekilde alınabilen çekilişe katılım hakkı sayesinde 5 adet 18.999 TL değerindeki iPhone 13 modelinden birisine sahip olma şansını yakalıyor.

QNB Finansbank tarafından gerçekleştirilecek iPhone 13 çekilişi 27.06.2022 tarihinde QNB Finansbank genel müdürlüğünde noter huzurunda gerçekleştirilecek. Yapılacak çekilişin sonuçları ise 30.06.2022 tarihli Milliyet Gazetesi’nde ve “kimkazandi.com” adresinde asil ve yedek talihliler ile birlikte başvuru detaylarını içerecek şekilde açıklanacak.

Çekiliş sonuçları duyurusunda belirtilen son başvuru tarihine kadar asil talihlilerin başvuru yapması gerekecek. Söz konusu tarihe kadar başvuru yapmayan asil talihlilerin hakkı yedek talihlilere geçecek. Yedek talihliler, yine çekiliş sonuçlarında belirtilen son başvuru tarihine kadar başvurularını yapmaları gerekiyor. Çekiliş sonuçlarına ilişkin talihliler başvurularını QNB Finansbank şubeleri üzerinden yapabilecek.