İçerisinde bulunduğumuz ekonomik koşullar, ne yazık ki birikim yapmaya imkan tanımıyor. Hal böyle olunca da, nakite ihtiyaç duyan herkes, bu tür durumlarda ilk olarak bankalara başvuruyor. Bankalar özellikle de kredi, kredi kartı, KMH gibi ürünlerle müşterilerine nakit desteği sağlıyor. Ayrıca taksitler halinde geri ödeme seçeneğiyle de bu süreci müşteriler için oldukça kolaylaştırıyor.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Bankaların müşterilerine sağladığı nakit desteklerinden biri de Akbank'tan geliyor. Türkiye'nin dev bankası Akbank, sıfır faizle nakit desteği sunuyor. Taksitli geri ödeme imkanı sayesinde de herkes rahat bir nefes alıyor. İşte Akbank'ın yüzleri güldüren o kampanyasının detayları!

Akbank'tan Sıfır Faizli Nakit Desteği Kampanyası!

1 Temmuz – 31 Temmuz 2022 tarihleri arasında Akbank Mobil'i indirip "Akbank'lı olmak istiyorum" butonu üzerinden ilerleyerek ilk defa ve uzaktan Akbank'lı olma sürecini tamamlayan yeni Akbank'lılar 7500 TL'ye kadar faizsiz nakit desteği imkanından faydalanabiliyor. Mobilden Akbanklı olma sürecini başlatmış ancak hata almış veya süreci şubeden tamamlamış katılımcılar da kampanyadan yararlanabiliyor. 01.07.2022 öncesi açık Axess, Wings veya Free kartı olmayıp, 01.07.2022 - 15.08.2022 arasında ilk kez asıl Axess veya Wings’e başvurarak, 15.08.2022’ye kadar kartı onaylanan müşteriler 31.08.2022 tarihine kadar kampanyaya katılım sağlama şansı yakalıyor.

Kurye akışı ile Akbanklı olma sürecini tamamlayacak olan katılımcılar, belge işlemlerinin tamamlanıp evrakları bankamıza ulaştıktan sonra kredi kartı başvurusunda bulunarak 31 Ağustos’a kadar faizsiz nakit desteği alabiliyor. Mobil veya Şube’den Akbanklı olanlar Şube, Müşteri İletişim Merkezi, Akbank Mobil, Juzdan, İnternet Şube, ATM, Akbank.com, axess.com.tr, wingscard.com.tr kanalları aracılığıyla kredi kartına başvurabiliyor.

İşte Faizsiz Nakit Desteği Kampanyasının Detayları!

Kampanya kapsamındaki katılımcıların, SMS’te belirtilen tarihe kadar yapacakları 7.500 TL’ye kadar ve 2-6 ay vadedeki Taksitli Avans işlemlerinde indirimli %0 aylık akdi faiz oranı uygulanırken, elirtilen tutar ve vade aralığı dışındaki tüm Taksitli Avans taleplerinde %1,80 (KKDF ve BSMV hariç) faiz oranı geçerli oluyor. Bireysel kartlara ait Taksitli Avans işlemlerinden ücret alınmıyor.

Her Akbanklı kredi kartı açılışından sonra, kampanya süresi boyunca sadece 1 kez sıfır faizli, Taksitli Avans kullanabiliyor. Taksitli Avans, işlem başına en az 200 TL, ATM'lerde ise tek seferde 4.000 TL ile sınırlandırılıyor. Fiziki kartlar ile Taksitli Avans kampanyasından faydalanabilmek için kredi kartının şifresinin belirlenmesi ve kullanıma açık olması gerekiyor. Şifresini belirlememiş, kredi kartı kuryede olan ya da henüz kredi kartı kullanıma açılmamış kart sahipleri Akbank Mobil’den dijital kart başvurusu yaparak kampanyadan faydalanabiliyor. Kampanyaya sadece Axess ve Wings bireysel kredi kartları dahil ediliyor. Free, ticari kredi kart, ek kart ve sanal kart başvuruları kampanya kapsamında değerlendirilmiyor.