Ülkemizdeki birçok emekli vatandaş ay sonunu getirmekte oldukça zorlanıyor. Özellikle de düşük emekli maaşı alan kişilerin bakması gereken çocukları ya da torunları olunca, emekli maaşları yetmiyor ve ekstra çalışmak zorunda kalıyorlar. Yaşlılık dönemlerini de çalışarak geçiren bu kişiler için birçok banka elini taşın altına koyarak kampanyalı kredi fırsatları sunmaktan geri durmuyor. Özellikle de emekli maaşınızı aldığınız bankalar tarafından çok uygun fırsatlar sunuluyor. Bu bankalardan biri de Ziraat! Eğer sizler de emekli maaşınızı Ziraat'ten alıyorsanız tüm ihtiyaçlarınız için Ziraat'in sunduğu kredi avantajlarından faydalanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik sadece ihtiyaçlarınız için değil hayallerinizdeki eve kavuşmak için de Ziraat'e başvuru yapabilirsiniz! Ziraat, emekli maaş müşterilerine çok uygun faiz oranlarıyla konut kredisi imkanı sunuyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Ziraat Emeklinin Artısı Kredisi

Eğer sizler de emekli maaşınızı Ziraat'ten alıyorsanız, %1,55'ten başlayan faiz oranlarıyla anında ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Ayrıca 1 milyon TL'ye kadar konut kredisi kullanma şansı da sizleri bekliyor. Ancak bunun için emekli maaşınızı Ziraat'ten alıyor olmanız gerekiyor, bu faiz oranları sadece emekli maaşını Ziraat'ten alan kişiler için özel olarak sunuluyor. Eğer emekli maaşınızı Ziraat'e taşımak istiyorsanız kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz. Tüketici Kredisi için 25.000 TL’ye kadar kredi kullanımlarında faiz oranı %1,55 iken, 25.001 TL ve üzeri kredi kullanımlarında faiz oranı %1,69 olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca 50.000 TL’ye kadar olan krediler için 36 aya kadar, 50.000 TL ve üzeri olan krediler için ise 24 aya kadar vade seçeneği şansınız bulunuyor. Eğer sizler de Ziraat’ten 40.000 TL’lik ihtiyaç kredisi alırsanız 36 ay boyunca 1.576,38 TL ödeme yapıyorsunuz.

Ziraat'ten Emeklilere Özel Konut Kredisi!

Ziraat Bankası, sadece ihtiyaç kredilerinde değil konut kredilerinde de emekli maaş müşterilerinin yanında olmaktan geri durmuyor. Türkiye'nin neresinde olursa olsun, hayal ettiğiniz eve kavuşmak için Ziraat'e başvuru yapabilirsiniz. %1,29'dan başlayan faiz oranları ve 120 aylık vadelerle, aldığınız konut kredilerinizi kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Almak istediğiniz evin değeri ihtiyacınız 1 milyon TL’den daha yüksekse sizin için uygulanacak olan faiz oranı %1,34 olacaktır. Eğer Ziraat’ten 100.000 TL’lik konut kredisi alırsanız 120 ay boyunca 1.642,87 TL ödüyorsunuz.