Yaz sezonunun gelmesiyle birlikte bankalardan yaz coşkusunu arttıracak, pek çok avantajlı kampanya haberi geliyor. Son olarak QNB Finansbank, tüm müşterilerine iPhone 13 kazanma şansı sunuyor. QNB Finansbank’ın yaza özel çekiliş kampanyası kapsamında iPhone 13 model cihaz kazanma şansı yakalanılıyor. Peki QNB Finansbank iPhone 13 çekilişine nasıl katılabilirim?

QNB Finansbank iPhone 13 Çekilişi Kampanyası

QNB Finansbank tarafından düzenlenen yaz kampanyası ile iPhone 13 dağıtıyor. QNB Finansbank iPhone 13 çekilişi kampanyasına tüm QNB Finansbank müşterileri katılım gerçekleştirebiliyor. Kampanya kapsamında çekilişe katılım hakkı kazanabilmek için QNB Finansbank müşterilerinin 01.06.2022 ile 22.06.2022 tarihleri arasında QNB Mobil uygulamasına 1 defa giriş yapması gerekiyor. Kampanya kapsamında tüm QNB Finansbank müşterileri belirtilen tarihler arasında QNB Mobil’e giriş yaptıklarında 1 adet iPhone 13 çekiliş katılım hakkı kazanıyor. Her müşteri çekiliş kampanyasına en fazla 1 adet çekiliş hakkı kazanabiliyor.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

QNB Finansbank iPhone 13 Çekilişi Koşulları

22 Haziran’a kadar QNB Mobil’e giriş yapan tüm QNB Finansbank müşterilerinin 1 adet çekiliş hakkı kazandığı iPhone 13 çekilişi 27.06.2022 tarihinde QNB Finansbank A.Ş. Genel Merkezinde gerçekleştirilecektir. Çekiliş kapsamında kazananlar 18.999 TL değerinde olan  adet iPhone 13 (128GB) model cihazdan birisini kazanacak. 5 kişinin kazanabileceği çekiliş kapsamında asil ve yedek talihliler belirlenecek.

Yapılan çekilişin sonuçları ise 30.06.2022 tarihli Milliyet Gazetesi’nde  ve “kimkazandi.com” web adresinde paylaşılacaktır. Çekiliş sonucunda kazanan asil talihliler tarafından çekiliş sonuçları duyurusunda belirtilecek son başvuru tarihine kadar en yakın QNB Finansbank şubelerine giderek, başvuruda bulunmaları istenecek. Eğer asil talihliler belirlenen süre içerisinde başvuru yapmaz ise yedek talihliler hediyeyi alma hakkı kazanacak. Yedek talihlilerde yine çekiliş sonuçları duyurusunda belirtilecek yedek talihliler için son başvuru tarihine kadar QNB Finansbank’a başvurmakla yükümlü olacak. Belirtilen son başvuru tarihine kadar başvurusunu yapmayan asil veya yedek talihliler, kazandıkları iPhone 13 için haklarını kaybedecektir. Çekiliş kampanyası kapsamında kazanılan iPhone 13 cihaz üzerinde yer alan KDV ve ÖTV haricinde her bir yasal yükümlülük ise kazanan talihliler tarafından karşılanacaktrır.