Türkiye İş Bankası’ndan İşCep’e özel büyük kampanya geldi. İş Bankası, ilk defa İşCep’ten müşteri olanlara tam 5.000 TL’ye kadar taksitli nakit avans sunuyor. Acil nakit ihtiyacı olanlar, şimdi İş Bankası’na İşCep uygulamasından başvuruda bulunarak, anında 5.000 TL’ye varan faizsiz taksitli nakit avans kullanabiliyor. Faiz yükü olmadan tüm nakit ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olan yeni İşCep taksitli nakit avans kampanyasının detayları da belli oldu.

İş Bankası’ndan 5.000 TL Faizsiz Taksitli Nakit Avans

İş Bankası, 2022 yılında düzenlediği dijital bankacılık uygulaması İşCep’e özel kampanyalarıyla, avantajlı bankacılık hizmetlerinden yararlanabilmeyi sağlıyor. İş Bankası tarafından duyurulan son İşCep kampanyası ise vatandaşın 5.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarını faiz yükü olmadan karşılayabilmelerine yardımcı oluyor.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Nakit ihtiyacı olanlar İşCep uygulamasından ilk defa İş Bankası müşterisi olduğunda, 5.000 TL’ye kadar yapacağı taksitli nakit avans kullanımlarında 5 aya varan vade imkanından yararlanabiliyor. Ayrıca 5.000 TL limitli ve 5 aya kadar vadeli olan taksitli nakit avans kullanımlarında %0 faiz fırsatından yararlanabiliyor.

İş Bankası Faizsiz Taksitli Nakit Avans Kampanyası Şartları

Bankanın taksitli nakit avans kampanyası hali hazırda İş Bankası müşterisi olanlar için geçerli değildir. Kampanyadan yararlanabilmek için 30.09.2022 tarihine kadar İşCep uygulamasını kullanarak, ilk defa İş Bankası müşterisi olunması gerekmektedir.

İşCep uygulamasını cihazına indirerek, şubeye gitmesine gerek kalmadan 7 gün 24 saat müşteri olanlar, kampanyadan yararlanabilmektedir. İşCep uygulamasındaki “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğini kullanarak 30.09.2022 tarihine kadar müşteri olanların, nakit avans kampanyası için kredi kartı başvurusu da yapması gerekiyor. Bu çerçevede yine İşCep uygulamasında İş Bankası Maximum kredi kartı başvurusu oluşturulması gerekiyor.

Kredi kartı başvurusu onaylananlar, 1 yıl boyunca Maximum kredi kartından yağacağı 5.000 TL’ye kadar olan ve en fazla 5 ay vadeli olan taksitli nakit avans kullanımlarında faiz ödemiyor. Böylelikle 1 yıl boyunca 5.000 TL’ye kadar 5 taksitli nakit avans kullanımları için %0 fırsatından yararlanılabiliyor.

İş Bankası taksitli nakit avans kullanımları da şubeye gitmeden yapılabiliyor. İşCep uygulamasının yanı sıra İş Bankası İnternet Şubesi, Bankamatik ve İş Bankası çağrı merkezi kanallarından 7/24 başvuru şartı olmadan nakit avans kullanılabiliyor. Yapılacak nakit avans kullanımlarında üst sınır, Maximum kredi kartındaki tanımlı “kullanılabilir nakit avans” limitiyle sınırlıdır.