Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Vakıfbank bu yaz harcadıkça kazandırmaya devam ediyor. Vakıfbank’ın düzenlediği yeni kampanyasıyla Bankomat Kart ile alışveriş yapanlar tam 250 TL’ye varan Bankomat Para kazanıyor. Haziran ayı sonuna kadar Vakıfbank Bankomat Kart ile yapılan alışverişlerde 250 TL’ye varan Bankomat Para bakiyesi kazanabilmek için yapılması gerekenler belli oldu. İşte Vakıfbank 250 TL hediye kampanyasının detayları!

Vakıfbank 250 TL Bankomat Para Hediyesi

Vakıfbank tarafından düzenlenen yeni kampanya kapsamında 2022 yaz döneminde acil ihtiyaçlar için yapılan harcamalar, kazançlı hale dönüşüyor. Türkiye’nin kamu bankası Vakıfbank tarafından düzenlenen kampanya kapsamında Vakıfbank müşterileri Bankomat Kart ile yapacakları harcamalara anında 250 TL değerinde Bankomat Para hediyesi kazanabiliyor.

Vakıfbank’ın Bankomat Para kazandıran kampanyası kapsamında hediye 250 TL değerinde Bankomat Para kazanabilmek için harcamaların Bankomat Kart ile harcama limitlerine uygun olarak gerçekleştirilmesi gerekiyor.

Vakıfbank Bankomat Para Hediye Kampanyası Koşulları

250 TL hediye kazandıran Vakıfbank kampanyası kapsamında 20.06.2022 ile 30.06.2022 tarihleri arasında Bankomat Kart ile harcama yapılması gerekiyor.30 Haziran’a kadar Bankomat Kart ile sektör fark etmeksizin alışveriş yapan tüketiciler tam 250 TL hediye kazanıyor. Kampanyadan yararlanarak Bankomat Para kazanabilmek için Bankomat Kart ile tüm sektörlerde tek seferde 4.500 TL ve üzeri alışveriş yapılması gerekiyor. Bu şartı sağlayarak yapılan harcamalarda anında 250 TL değerinde Bankomat Para bakiyesi alışverişin gerçekleştirildiği Bankomat Kart’a tanımlanmaktadır.

Bankomat Kart Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Vakıfbank’ın 250 TL değerinde Bankomat Para kazandıran kampanyasından yararlanabilmek için 30H Haziran tarihine kadar harcama yapmadan önce kampanyaya katılım sağlanması gerekiyor. Kampanyaya katılmak için Vakıfbank Mobil uygulamasındaki “Kampanyalar” ekranında yer alan “Cepte Kazan” seçeneğinin “Hemen Katıl” butonuna basılması gerekiyor. Kampanyaya SMS ile katılım sağlamak için ise “HEDEF” ve “Bankomat Kart’ın son 6 hanesi” bilgilerini aralarında bir boşluk olacak şekilde yazıp, “5724” numarasına SMS gönderilmesi gerekmektedir. Böylelikle ilgili kampanyanın Vakıfbank Bankomat Kart için tanımlanması sağlanarak, kampanya koşulları yerine getirildiğinde 250 TL Bankomat Para hediyesi kazanılabiliyor. Kampanyadan kazanılan Bankomat Para bakiyesi 8.07.2022 tarihine kadar Bankomat Kart’a tanımlanmaktadır.