Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Bankalar için emekliler en sevilen müşteri portföyü arasında yer alıyor. Emekli maaşı gibi garanti bir gelir elde ediyor olması nedeniyle emekliler, bankalar tarafından çok seviliyor. Bu yüzden de tüm bankalar, emeklilerin maaşlarını kendisinden almalarını sağlamak için teşvik edici kampanyalar düzenliyor. Bankaların emeklilere özel kampanyaları arasında promosyon ödemeleri ise önemli bir avantaj oluşturuyor. Emekliler, sadece emekli maaşını aldığı için bankadan promosyon ödemesi alabiliyor.

ING Emekli Promosyon Kampanyası

ING, emeklileri kendisine çekebilmek ve maaşlarını kendisinden almalarını sağlamak için promosyon ödemesi gerçekleştiriyor. Bankacılık sektöründe son yıllarda uygulanan promosyon ödemelerine ING Bank 2022’de de devam ediyor. Emekliye promosyon kampanyası kapsamında emekli maaşını ING Bank’a taşıyan emekliler tam 2.500 TL’ye kadar promosyon ödemesi alabiliyor. Emekliler, başka bankadan aldıkları emekli maaşını ING Bank’a taşıdıklarında ek koşul olmadan 2.500 TL’ye varan promosyon ödemesinden faydalanabiliyor.

ING Emekli Promosyon Ödemesi Ne Kadar?

Emekli maaşını ING Bank’a taşıyan emekliler, herhangi ek bir koşul olmadan 2.500 TL’ye varan promosyon ödemesi alabiliyor. ING tarafından yapılan promosyon ödemeleri aldığınız emekli maaşınıza göre değişkenlik gösteriyor. Bu kapsamda ING Bank’a taşıyacağınız emekli maaşınız;

  • 1.500 TL’ye kadar ise 1.675 TL,
  • 1.501 TL ile 2.500 TL arasına 2.100 TL,
  • 2.501 TL ve üzerine 2.500 TL,

Tutarında promosyon ödemesi gerçekleştiriliyor. Bu promosyon ödemelerinden ek ödemeye ihtiyaç olmadan faydalanabilirsiniz.

ING Emekli Yakınına 1.250 TL

ING Bank, emekli müşterilerine birbirinden farklı kampanyalar düzenliyor. Bu çerçevede emekli maaşını ING Bank’tan alan emekliler, yeni emekli getirerek 1.250 TL’ye varan promosyon ödemesi alabiliyor. Emekliler, ING Bank’a emekli maaşını getirmesini sağladığı yakını olan diğer emeklilerden 250 TL nakit promosyon ödemesi alabiliyor.

Getirilen her yeni emekli için, ING Bank emekli müşterileri 250 TL promosyon ödemesi alabiliyor. Her ING Bank emekli müşterisi kampanyadan 5 defaya kadar faydalanabiliyor. Böylelikle toplamda 1.250 TL’ye kadar emekli maaş müşterisi promosyon ödemesi almaya hak kazanıyor. Kampanyadan yararlanabilmek için referans veren ING müşterisi tarafından “ARKADAS” yazıp, “2205” numarasın SMS göndermeniz yeterlidir.