Olayların kadını Şeyma Subaşı, son dönemde yine çalkantılı günler yaşadı. Son darbe ise hiç beklemediği birinden geldi!

Şeyma Subaşı, hayatımıza ünlü medya patronu Acun Ilıcalı ile yaşadığı aşkla giren bir isim. İlk tanındığı dönemlerde yaşadıkları yasak aşkı kesinlikle inkar eden Şeyma Subaşı, bir yandan da canla başla eğitimini aldığı moda tasarımı işi için uğraşıyordu. Tabii ki Acun Ilıcalı'nın programlarında ve onun desteğiyle açtığı butikte! Ama Acun Ilıcalı'nın eşine karşı savaşmaya başlayıp işi gücü de bırakınca bütün nefreti üzerine çekmeye başladı. Ama sabah akşam partilemesi ve Instagram paylaşımları milyonlarca insanın da ilgisini çekiyordu. Hal böyle olunca, Acun Ilıcalı aşkı bittikten sonra da Şeyma Subaşı bir sosyal medya fenomeni olarak hayatımızda kalmaya devam etti. Üstelik, bu aşkın yaradığı tek isim o değildi!

Ailesi de İhya Oldu

Şeyma Subaşı-1

Şeyma Subaşı'nın ailesi de Acun Ilıcalı'yla yaşadığı aşktan "nemalanma" iddialarıyla karşı karşıya kaldı. Muhtemelen maddi hiçbir yardım olmuyordu ama Acun Ilıcalı'nın imkanlarından yararlandıkları da açıktı! Şeyma Subaşı'nın babasının e-ticaret sitesinin reklamları gece gündüz Acun Ilıcalı'nın kanalı TV8'de dönüyordu. Kardeşi kanalda staj yaparken, ablası da kanalın yapım ekibinde çalışıyordu. Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı aşkı bittikten sonra da orada çalışmaya devam etti. Ama son dönemde işler karıştı!

Gece Gündüz Birlikteler

Sürprizler Bitmiyor! Acun Ilıcalı'nın MasterChef İçin Kimleri Davet Ettiğine İnanamayacaksınız Sürprizler Bitmiyor! Acun Ilıcalı'nın MasterChef İçin Kimleri Davet Ettiğine İnanamayacaksınız

Şeyma Subaşı ve ablası Kübra Açıl, birbirlerinden hiç ayrılmayan ve kızlarını da birlikte büyüten bir ikiliydi. Ama son dönemde araları biraz açık gibi. Çünkü Kübra Açıl nihayet Türkiye'ye gelen kardeşinin yanına bile uğramadı. Onun yerine Acun Ilıcalı'nın yeni sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ile tatil yapıyor! Çeşme'deki tatilciler, Kübra Açıl ve Ayça Çağla Altunkaya'yı gece gündüz birlikte görüntülüyor ve paylaşıyor. Malum, Şeyma Subaşı'ın ilişkisi bir dargın bir barışık gidiyor ve bebeğini de kaybetti. Ablasından gelen bu darbe de herhalde son nokta olmuştur!