ATV'nin sevilen sabah programlarından Müge Anlı ile Tatlı Sert tüm hızıyla sevenleriyle buluşmaya devam ediyor. Ekranların en sevilen gündüz kuşağı programlarından birisi olan programda çözülemeyen birçok vaka çözüme kavuşuyor. Kayıpların bulunduğu ve bugüne kadar birçok sorunun çözüldüğü programda son olarak yayıla gelen Remziye Çetin ve eşi Esat Çetin adeta gündem oldu. Eşinin evdeki altın ve paralarla kaçtığını iddia eden Remziye Çetin'e karşı canlı yayında konuşan Esat Çetin, 'Bizimkisi evlilik değil adeta dövüş kulübü' dedi. İşte haberin detayları!

Eşine Kafa Attığını Söyledi

ATV'nin reyting rekorları kıran programlarından birisi olan Müge anlı ile Tatlı Sert'te 9 Kasım'da yayınlanan programda Remziye ve Esat Çetin çiftinin yaşadıkları adeta gündeme oturdu. Eşi Esat Çetin'in evdeki altınları ve paraları çalarak kayıplara karıştığını iddia eden Remziye Çetin, kocasının pastanecinin kızı ile görüştüğünü de iddia etti. Gündüzleri bakkal işleten ve akşamları da ek iş yapan Remziye Çetin, programda eşinin hiçbir iş yapmadığını ve ancak yan gelip yattığını anlattı. Bundan bir ay önce tüm bağlarını kopardıklarını söyleyen Remziye Çetin;  "Ben düşündüm taşındım ve seninle ilişkimi bitirdim" diyerek ilişkiyi bitirmek istediğin ancak Esat Çetin'in "Nasıl beni istemezsin" dediğini söyledi. Bunun üzerine Esat Çetin sinirlenerek buzdolabına vurunca Remziye Çetin de ona takat attığını ve bu olayın ardından da eşi Esat Çetin'in evden kaçtığını anlattı. Tabi evden kaçarken de evde bulunan Ata altınlar, çeyrek altınlar ve burma bilezikleri de yanında götürdüğünü aktardı. Toplamda 500 bin lira değerindeki para ve altını yanında götürdüğünü söyleyen Remziye Çetin ayrıca 24 yıl boyunca eşinin çalışmadığını da aktardı. Bu esnada Remziye Çetin tartıştıkları bir sırada eşine kafa attığını da itiraf etti.

Evde Yumuşatıcı Kullananlar Dikkat! Bunu Duyunca Bir Daha Eve Sokmayacaksınız... Evde Yumuşatıcı Kullananlar Dikkat! Bunu Duyunca Bir Daha Eve Sokmayacaksınız...

Hastalığım Olsa Adını Remziye Koyardım

Ardından canlı yayına telefonla bağlanan Esat Çetin, öncelikle eşinin anlattığı gibi para ve altın almadığını söyledi. Hatta yıllardır eşinden şiddet gördüğünü söyleyen Esat Çetin; "Bizimki evlilik değil dövüş kulübü" diyerek gördüğü şiddetin altını çizdi. Esat Çetin bunun yanı sıra "Bir hastalığım olsa adını Remziye koyardım" dedi.