Akaryakıt fiyatlarına sürekli zam gelirken ING’ den araç sahiplerini sevindirecek kampanya geldi. 2022 güncel akaryakıt fiyatları zamlandığından araç sahipleri ekonomik olarak ciddi bir zorluk yaşıyor. ING Bank, düzenlediği yeni harcama sözü kampanyasıyla araç sahiplerine tam 500 TL değerinde yakıt hediye ediyor. ING’ liler 2022’de Petrol Ofisi’nden yapacakları yakıt alımlarına dair harcama sözü oluşturarak, anında 500 TL yakıt harcamasını ücretsiz olarak yapabiliyor. İşte ING 500 TL yakıt hediye kampanyasının tüm detayları!

ING’ den 500 TL Hediye

ING Bank tarafından düzenlenen yeni kampanya kapsamında Petrol Ofisi’nden yapılacak 500 TL’ye kadar yakıt alımı ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. ING’ nin açıkladığı yeni kampanyası kapsamında ING kredi kartı müşterileri Petrol Ofisi şubelerinde 12 ay boyunca aylık 500 TL tutarında yakıt alımı yapacağını taahhüt ediyor. Bu taahhüdü veren ING kredi kartı müşterileri anında 500 TL hediye kazanıyor.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

ING Petrol Ofisi Kampanyasının Detayları!

ING Bank’ın Petrol Ofisi harcama sözü kampanyası sadece bireysel ING Bank kredi kartı müşterilerine özeldir. Kampanya kapsamında ING kredi kartı müşterileri 12 ay boyunca her ay toplamda 500 TL tutarında yakıt alımını Petrol Ofisi şubelerinden yapacağını taahhüt etmektedir. Kampanya kapsamında Petrol Ofisi istasyonlarında yapılacak yakıt alımlarının ödemelerinin Petrol Ofisi’nin “Öde-Geç” sistemiyle yapılması gerekmektedir. Bu şekilde harcama yapacağının sözünü verenler, kampanya dönemi sonunu beklemeden anında 500 TL hediyesini alabiliyor.

Kampanya dönemi boyunca taahhüdün yerine getirilememesi durumunda ise gelinen aya kadar olan kısımda hak edilen tutar düşülerek, geriye kalan kalan aylara ilişkin tutar kredi kartından kesilir. Eğer kredi kartında yeterli tutar bulunmuyor ise bir sonraki ekstre dönemine borç olarak yansıtılır.

ING Bank Petrol Ofisi Kampanyasına Nasıl Kayıt Olunur?

ING kredi kartı müşterileri kampanyadan yararlanabilmek için cihazlarına Petrol Ofisi Mobil uygulamasını indiriyor. Daha sonra uygulama üzerindeki “Öde-Geç” ekranındaki “Mobil Öde-Geç” kısmına yakıt alımı yapılacak aracın “plakası” ile “ING kredi kartı” bilgilerinin kayıt edilmesi gerekiyor. Böylelikle kampanyaya katılım sağlanarak, 12 ay boyunca Petrol Ofisi istasyonlarındaki ödemelerde “Öde-Geç” sistemini kullanarak 500 TL ve üzeri yakıt alımı gerçekleştirilmelidir.