Acil nakit ihtiyaçlarında tutarın yüksek olması halinde bankadan kredi çekebilmek daha zorlu olabiliyor. Yüksek meblağlardaki kredi kullanımları için bankalar, tüketiciden daha önemli garantiler talep etmektedir. Gelirinizin düşük olması veya kefilinizin olmaması durumunda dahi yüksek tutarlı ihtiyaç kredisi kullanabileceğiniz fırsatlar bulunuyor. Evinizi ipotek göstererek artık ihtiyacınız ne kadar olursa olsun Vakıfbank ve Akbank’tan ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Vakıfbank İpotekli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Vakıfbank, gelir seviyesi düşük olan veya kefil gösteremeyen tüm vatandaşların ipotekli ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabilmesini sağlıyor. Üstelik Vakıfbank’ın ipotekli ihtiyaç kredisi ile düşük kredi notu olan kişilerinde kolaylıkla kredi kullanabilmelerine olanak veriliyor. Vakıfbank’ın ipotekli ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanabilmek için sahip olduğunuz gayrimenkulü ipotek ettirebilirsiniz.

Vakıfbank ipotekli ihtiyaç kredisi kampanyasında 36 aya varan vade imkanından faydalanabilirsiniz. İhtiyaç kredisini kullandıktan sonra ödeme planını da gelir durumunuza göre düzenleyebilirsiniz. Aylık, 3 aylık ve değişken taksit şeklinde farklı taksitlendirme seçeneklerinden birisini tercih edebilirsiniz. Vakıfbank ipotekli ihtiyaç kredisi başvurusu için size en yakın Vakıfbank şubesine şahsen başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

Akbank İpotekli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Akbank’ın düşük kredi notu, düşük gelir ve kefilsiz olan kişilerinde çok kolay şekilde ihtiyaç kredisi kullanabilmelerine yardımcı oluyor. Akbank’lı olun veya olmayın fark etmeksizin evinizi ipotek ettirerek, Akbank’tan yüksek tutarlarda ihtiyaç kredisi kullanımı gerçekleştirebilirsiniz.

İpotekli Akbank ihtiyaç kredisinde 36 aya varan vade imkanının yanı sıra sadece %2.47’ten başlayan kredi faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. 50.000 TL’ye kadar olan Akbank ipotekli ihtiyaç kredisi kullanımlarınızda 12, 24 ve 36 ay vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. 100.000 TL’ye kadar olan ipotekli ihtiyaç kredisi kullanımlarında 12 ve 24 ay vade seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Sahip olduğunuz konut veya işyeri için Akbank’a kredi ipoteği gösterebilirsiniz. Bu şekilde kredi taksit tutarınızın hane aylık gelirinin %50’sine kadar olacak şekilde limitli ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Akbank ipotekli ihtiyaç kredisi başvurusu için size en yakın Akbank şubelerine şahsen başvuru gerçekleştirmelisiniz. Başvurunuzun onaylanması durumunda size özel ödeme planı seçenekleriyle tanımlanan kredi limiti, kullanıma hazır olacak şekilde Akbank Vadesiz TL hesabınıza aktarılır.