Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Bu kış, eredeyse herkes için diğer kışlardan daha zor geçiyor. Bir yandan değişen iklim koşulları sebebiyle, hava şartları önceki kışlara nazaran daha da sertleşirken, diğer yandan bugüne kadar eşi benzeri görülmemiş fahiş zamlar sebebiyle ısınmak zorlaşıyor.

Tüm bu olumsuz şartlara pandemi süreci, işsizlik, Türk Lirası'nın değer kaybı ve pahalılık da eklenince, geçinmek bile neredeyse imkansız hale geliyor. Bu koşullar sebebiyle bazı vatandaşlar soğuğa katlanmayı seçerken, bazıları doğalgaz kullanmaktan vazgeçerek kömür yakmaya başlıyor. Dağ gibi büyüyen ve bir türlü ödenemeyen doğalgaz faturaları vatandaşın kabusu haline gelirken, bu duruma çözüm Halkbank'tan geliyor.

Halkbank'tan Doğalgaz Faturalarınıza Çözüm!

Halkbank, Paraf Kredi Kartı kullanan müşterileri için, kış mevsimini kolaylaştıracak bir kampanya sunuyor. Bu kampanya kapsamında, Paraf Kart sahipleri, 31 Mayıs 2022 tarihine kadar İGDAŞ vezneleri, İGDAŞ internet sitesi ve Halkbank internet şubesi üzerinden gerçekleştirecekleri 100 TL ve üzeri tek çekim işlemlere +3 taksit imkanı tanınıyor. Bu kampanya sayesinde her ay daha da yükselen doğalgaz faturaları, geçinmekte güçlük çeken vatandaşın sırtında yük olmaktan çıkıyor.

Halkbank'ın Paraf Kredi Kartı kullanıcılarına özel olarak sunduğu bu kampanya katılım gerektiriyor. Kampanyaya katılmak için fatura ödemesi yapmadan önce “IGDAS” yazıp 3404’e SMS göndermek veya Paraf Mobil uygulamasından "HEMEN KATIL” butonuna tıklamak gerekiyor. SMS ile katılınması durumunda, söz konusu SMS'in mutlaka banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonundan gönderilmesi şart koşuluyor. Aksi taktirde kampanyaya katılım sağlanamıyor. Katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden gönderilmesi gerekiyor.

Bu Kanallardan Yapılan Ödemelere 4 Taksit Fırsatı!

Halkbank'ın düzenlediği bu kampanya, soğuk kış günlerinde vatandaşın yüzünü güldürüyor. Kampanya kapsamında verilecek maksimum taksit sayısı 4 olarak belirlenirken, taksitlendirilebilecek azami tutar 100.000 TL ile sınırlandırılıyor. Geriye dönük yararlandırma yapılamıyor, yapılmış olan ödemeler üzerinde ise herhangi bir değişiklik gerçekleştirilemiyor.

Kampanya dahilinde taksit imkanı kazanabilmek için, İGDAŞ veznelerinden yapılan işlemlerin Paraf posundan yapılması gerekiyor. ParafPara kullanılarak yapılan işlemler ile iptal ve iade işlemler kampanyaya dahil edilmiyor. İGDAŞ doğalgaz faturaları için sunulan taksit kampanyası, başka bir kampanya ile birleştirilemiyor.