Netflix, yayıncılıkta da dijital çağın gelişini gören ve buna en önce hazırlanmaya başlayan şirketlerden biriydi. Öncü olmanın sağladığı avantaj da bu platformu hala zirvede tutuyor! ABD'de başlayıp yavaş yavaş diğer bölgelere de yoğunlaşmaya başlayan dijital platform, Türkiye'ye görece daha geç geldi. Ama yakaladığı başarıyla da birbiri ardına yeni projeler hazırlamaya başladı. Önce star isimlerle çalışmayı tercih eden Netflix, Türkiye pazarına Çağatay Ulusoy'un başrol oynadığı "Hakan: Muhafız" ile girdi. Beren Saat ve Mehmet Günsür'lü "Atiye" de başarı kazanınca yeni projeler arka arkaya dizilmeye başladı!

Her Oyuncunun Rüyası

Özgür ortamı, seyirci ve izlenme oranlarına göre değişmeyen senaryolar ve insani çalışma saatleri sayesinde dijital platformlar zaten sektördeki herkesin ilk tercihiydi. Netflix de global anlamda büyük bir şöhret sağladığı için oyuncular burada rol almak için elinden geleni yapmaya başladı. Şu anda starlar arasında Kenan İmirzalıoğlu hariç Netflix'e dizi çekmeyen kalmadı. Kervana geç ama doğru bir projeyle katılan son isim de Aslı Enver oldu.

Her Şeye Rağmen Bitirdiler

Aslı Enver Kaan Urgancıoğlu-1

Yıldız oyuncu Aslı Enver, "Babil" dizisiyle yaşadığı hüsran pandemi koşullarıyla da birleşince dinlenmeye çekildi. Onu sete döndüren de tabii ki Netflix oldu! Daha önce "Aşk 101"de oynayan ve büyük başarı kazanan Kaan Urgancıoğlu ile birlikte "Sen Yaşamaya Bak" filminde başrol oynadı. Çekimleri geçtiğimiz haziran ayının sonunda başlayan film büyük merak uyandırdı.

Kaan Urgancıoğlu Aslı Enver

Sürprizler Bitmiyor! Acun Ilıcalı'nın MasterChef İçin Kimleri Davet Ettiğine İnanamayacaksınız Sürprizler Bitmiyor! Acun Ilıcalı'nın MasterChef İçin Kimleri Davet Ettiğine İnanamayacaksınız

Ancak Türkiye'nin geçirdiği zor dönem son günlerde orman yangınları ve kadın cinayetleri yüzünden tavan yaptı. Film de haliyle gölgede kaldı. Bir yandan afet bölgelerine yardım etmek için elinden geleni yapan ekip, bir yandan da planlanan takvime uydu ve çekimleri bitirmeyi başardı.

Kaan Urgancıoğlu Aslı Enver story

Kaan Urgancıoğlu, sabaha karşı biten çekimlerden bir fotoğraf paylaşıp ekibe teşekkür etti. Umarız, film en kısa sürede platformda yerini alır ve bu zor günlerde birilerine moral olur!