Genç oyuncu Tarık Emir Tekin, son dönemde hem dijital platformlarda hem de televizyonda en ses getiren projelerin içinde yer alarak adını duyurdu. "Çıplak" ve "Rise of Empires: Ottoman" dizileriyle dikkati çeken genç oyuncu, "Sadakatsiz"de oynadığı Selçuk karakteriyle büyük başarı yakaladı. Bugüne kadar nerelerde olduğu da en çok merak edilen konuydu! Bu yeni yüzün hayatını araştıranları ise şaşırtıcı bir detay bekliyordu. 

Ünlü Çiftin Oğlu

Tarık Emir Tekin Şevval Sam Metin Tekin

Bunu Kimse Bilmiyordu! Demet Akalın'dan Bomba Estetik İtirafı: "Yıllara Meydan Okumak İçin..." Bunu Kimse Bilmiyordu! Demet Akalın'dan Bomba Estetik İtirafı: "Yıllara Meydan Okumak İçin..."

Tarık Emir Tekin, efsane futbolcu Metin Tekin ile oyuncu ve müzisyen Şevval Sam'ın oğluydu. Ama alıştığımız "ünlü çocukları" gibi magazin manşetlerinde boy göstermek yerine sevdiği işin eğitimini almak için yurt dışına gitti. Oxford'da tiyatro eğitimi aldıktan sonra da son dönemin en sıra dışı projelerinde oynamaya başladı. Yeteneğinin yanı sıra yakışıklılığı da dikkat çektiği için peşine düşen de çok oldu. Ancak onun yıllardır devam eden mutlu bir ilişkisi vardı zaten!

Öpüşme Görüntüleri Olay Yarattı

Tarık Emir Tekin Sophia-1

Genç oyuncu, aralardaki ayrılıp barıştıkları dönemleri saymazsak, neredeyse 8 yıldır model sevgilisi Sophia ile doludizgin bir aşk yaşıyor. Instagram'da da aşklarını özgürce paylaşan ikili son dönemin en "cool" çiftlerinden biri olarak görülüyor! Üstelik diğer ünlülerin taşıdığı hassasiyetlerden ve imaj kaygısından da uzaklar. Sık sık öpüştükleri anları paylaşan çiftin görüntüleri her defasında sosyal medyayı sallıyor.

Bu Kez Sansür Var

Tarık Emir Tekin Sophia

Mutlu aşıklar yaz başında birlikte çıktıkları tatile hala devam ediyor. Ama aşk pozlarına biraz ara verdiler. Daha doğrusu eskisi kadar cesur değiller! Son paylaşımlarında yine öpüşseler de bunu bir şekilde gizlemeyi tercih ettiler. Ne var ki, sosyal medyayı yine alt üst etmeyi başardılar. Biz de yıllara ve şöhrete bile meydan okuyan cesur aşıklara nice mutlu günler diliyoruz!