Bankalar son yıllarda otomatik ödeme talimatlarının yaygınlaştırılması için çeşitli kampanyalar düzenliyor. Fatura ödeyerek, yüzlerce TL’lik Bonus’lar kazanma fırsatı sunan bu kampanyalardan herkes faydalanabiliyor. Bankaların müşterilerine sundukları otomatik ödeme talimatı kampanyaları sayesinde tüm faturalar için ödeme talimatı verebilir ve böylelikle hediyeler kazanabilirsiniz.

Akbank Elektrik ve Doğalgaz Fatura Ödeme Talimatına 100 TL

Akbank, tüm müşterileri için fatura ödeme talimatı vermeleri halinde 100 TL’ye varan hediye Chip Para veriyor. Akbank otomatik ödeme talimatı 100 TL Chip Para fırsatından yararlanmak için sizde hemen faturalarınıza ödeme talimatı oluşturabilirsiniz.

Akbank’ın Şubat 2022 için hazırladığı yeni otomatik ödeme talimatı kampanyası kapsamında sadece elektrik ve doğalgaz faturaları yer alıyor. Elektrik ve doğalgaz faturalarınız için hemen otomatik ödeme talimatı oluşturabilirsiniz. Kampanyadan faydalanabilmek için öncelikle katılım sağlamanız gerekmektedir.

Akbank Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası Koşulları

Akbank’ın otomatik ödeme talimat kampanyası ile 100 TL’ye varan Chip Para kazanabilmek için hemen faturalarınıza talimat oluşturabilirsiniz. Kampanya kapsamında ister banka kartınızdan/hesabınızdan, ister de kredi kartınızdan fatura otomatik ödeme talimatı vermeniz mümkündür. Elektrik ve doğalgaz faturalarını kapsayan kampanya kapsamında hediye Chip Para kazanabilmek için bazı şartları karşılıyor olmanız gerekiyor.

28.02.2022 tarihine kadar Akbank Mobil veya Akbank İnternet Bankacılığı kanallarından elektrik ve doğalgaz faturalarınız için fatura ödeme talimatı oluşturabilirsiniz. Kampanya kapsamında aynı kurumdan veya aynı fatura türünden birden fazla talimat oluşturmanız durumunda sadece bir tanesi kampanya kapsamına alınacaktır.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Kampanya kapsamında her bir elektrik ve doğalgaz faturası için 25 TL olacak şekilde toplamda 50 TL Chip Para hediyesi kazanabilirsiniz. Verdiğiniz otomatik ödeme talimatı sonrasında 2 fatura dönemi dikkate alınır. 2. fatura ödeme dönemi geldiğinde fatura tutarı otomatik talimat ile ödendiği yine her bir fatura için 25 TL olacak şekilde toplam 50 TL Chip Para daha kazanabilirsiniz. Böylelikle toplamda 100 TL hediye Chip Para kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Kampanya kapsamında kazandığınız hediye Chip Para tutarları kartınıza anında yansıtılır. Ayrıca hak edilen Chip Para bakiyelerini tüm Akbank anlaşmalı üye işyerlerinde yapacağınız her işlemde harcama koşulu olmadan kullanabilirsiniz.