Emekli dostu bu kampanyaları duyduğunuzda hemen başvurmak isteyeceksiniz. İşte bankaların emekli dostu fırsatları!

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Günümüzde geçim sıkıntısı çeken emekliler, kendilerine yardımcı olabilecek bir yardım eli arıyorlar. Yıllarca çalışıp emekliliğin hayalini kuran vatandaşlar, emekli olduklarında da geçim sıkıntısından kurtulamıyor ve çareyi bankalarda buluyorlar. Sizler için araştırıp listelediğimiz bu fırsatları duyduğunuzda ihtiyacınız olan yardım eline hemen ulaşabileceksiniz. Bankaların emeklilere özel sunduğu bu kredi fırsatları ile geçim sıkıntısı yaşanan, zorlu dönemlere ''Elveda!'' deme vakti geldi. İşte birbirinden avantajlı o kampanyalar!

Garanti BBVA'dan Büyük Haber!

garanti bbva-1

Her zaman müşteri dostu bir tutum benimseyen Garanti BBVA, bu tutumunu sürdürüyor ve bu sefer de emekli dostu bir kredi fırsatı ile karşımıza çıkıyor. Emekli vatandaşlara tam 15 bin TL kredi veren Garanti BBVA, kredi çekmenin önündeki en büyük engellerden biri olan yüksek faiz oranlarını da kaldırıyor ve %1,86'lık faiz oranıyla yüzleri güldürmeyi başarıyor. Bununla da yetinmeyen Garanti BBVA, tam 36 aya varan vade imkanı sağlıyor. Garanti BBVA'nın emekli dostu bu kampanyasından yararlanmak için hemen şimdi Garanti BBVA'nın resmi internet sitesinden başvuru yapabilirsiniz.

ING Bank'tan Görülmemiş Fırsat!

INGBANK 1

ING Bank, bu zamana kadar sunmuş olduğu birbirinden avantajlı fırsatlara bir yenisini daha ekliyor ve emeklilerin yüzlerini güldürüyor. Emekli vatandaşlara sunduğu bu kredi fırsatı ile görülmemiş avantajlar sunan ING Bank, tam 20 bin TL tutarında kredi veriyor. Piyasaya göre faiz oranlarını neredeyse sıfıra indiren ING Bank, sunduğu %1,35'lik faiz oranıyla da görenleri şaşırtıyor. Tam 36 ay vade imkanı veren ING Bank'ın bu kredi fırsatından yararlanmak ise oldukça kolay. Hemen şimdi bir SMS ile ya da ING Bank resmi internet sitesinden yapacağınız başvuru ile birkaç dakika içinde kredinizi alabilirsiniz.

Denizbank'tan Güzel Müjde!

denizbank-5

Denizbank da emekli vatandaşları unutmayan bankalardan. Emekli vatandaşlara tam 20 bin TL tutarında kredi veren Denizbank, yüksek faiz oranlarına savaş açarak %1,90'lık bir faiz oranı sunuyor. Sunduğu bu faiz oranının yanında 36 aya kadar vade imkanı da veren Denizbank, görenleri sevindiriyor. Denizbank'ın bu kredi fırsatına talepler, gün geçtikçe artıyor. Eğer siz de Denizbank'ın emekli dostu fırsatından yararlanmak isterseniz hemen şimdi Denizbank'ın resmi internet sitesinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.