Emekliler, bankalar için en sevilen müşteri portföyü arasında bulunuyor. Günümüzde her banka, sabit ve düzenli gelire sahip olan emeklilerin, müşterileri olmaları için çeşitli kampanyalar düzenliyor. Bankacılık sektöründe emeklileri çekebilmek için ciddi bir rekabete yol açan bu ortam, emeklilere önemli avantajlarda kazandırıyor. Günümüzde Ziraat Bankası, emekliler için çok avantajlı kampanyalar sunuyor. Ziraat Bankası’nın emeklilere özel uygulama ve ürünleri sayesinde emeklilik döneminde vatandaşlar her konuda önemli bir finansman desteğinden faydalanabiliyor.

Emekliler İçin Ziraat Tüketici Kredisi Kampanyası

Ziraat Bankası emekli müşterilerine özel koşullarda ihtiyaç kredisi kampanyası sunuyor. Bu kampanya kapsamında Ziraat müşterisi tüm emekliler, acil nakit ihtiyaçlarında çok daha cazip koşullarda ve daha uygun ödeme şartlarında ihtiyaç kredisi kullanabilme şansını yakalıyor. Ziraat Bankası’nın emeklilere özel ihtiyaç kredisinden faydalanabilmek için emekli maaşının Ziraat’ten alınıyor olması gerekiyor. Emekli maaşını Ziraat Bankası’ndan alan tüm emekliler “Emeklinin Artısı Kredi Paketi” kampanyasından faydalanabiliyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Ziraat Bankası Emekliye Özel Tüketici Kredisi Koşulları

Emekli maaşını Ziraat Bankası’ndan alan tüm emekliler, tüm acil nakit ihtiyaçları için avantajlı koşullardan faydalanabiliyor. Ziraat Dijital Kredi hizmetleri kapsamında emekliler, şubeye gitmek zorunda kalmadan 7 gün 24 saat tüm acil nakit ihtiyaçları için kredisi başvurusunda bulunabiliyor.

Ziraat Bankası’nın tüketici kredisi kampanyası kapsamında 36 aya varan vade imkanından faydalanabilirsiniz. Ayrıca sadece %1.55’ten başlayan kredi faiz oranları sayesinde çok daha uygun kredi taksit tutarlarıyla geri ödeme yapabilirsiniz. Örneğin Ziraat Bankası emeklilere özel tüketici kredisini 20.000 TL limitli kullandığınızda 36 ay vade için %1.55 kredi faiz oranından faydalanabilirsiniz. Böylelikle aylık sadece 767.12 TL kredi taksit ödemesi yaparsınız.

Ziraat Bankası Emekliye Özel Konut Kredisi

Emekli maaşını Ziraat Bankası’ndan alan emekliler, her zaman hayalini kurduğu eve de sahip olabiliyor. Emeklilerin çok uygun koşullarda kira öder gibi ev sahibi olabilmesini sağlayan Ziraat Bankası 2022 konut kredisi kampanyasında emeklilere özel koşullar sunuyor.
Buna göre emekli maaşını Ziraat Bankası’ndan alan emekliler 100.000 TL’ye kadar 120 ay vade imkanından faydalanabiliyor. Ayrıca 100.000 TL konut kredisinde 120 ay vadeye sadece %1.29 kredi faiz oranı uygulanıyor.

Ziraat Bankası’ndan yapacağınız emekliye özel konut kredisi kullanımınızda kredi limiti 1.000.000 TL olduğunda 120 ay vade için %1.34 kredi faiz oranından faydalanabilirsiniz.