Seren Serengil bu sefer annesinin ihanetiyle sarsıldı! Kızına rakip olarak geleceğini açıklayınca ünlü sunucu ne yapacağını şaşırdı.

Seren Serengil, geçirdiği ameliyatın üzerine bir de annesinden darbe yedi. Annesinin Arto ile birlikte kendisine rakip olarak ekranlara geleceğini öğrenen Seren Serengil adeta küplere bindi. İşte Seren Serengil'i çıldırtan o haberin detayları!

Mide Küçültme Ameliyatından Sonra Safra Kesesindeki Taşlar Sebebiyle Hastaneye Yattı

seren serengil hastane-2

Seren Serengil'in hastalığı uzun süredir gündemden düşmedi. Geçirdiği mide küçültme ameliyatlarından sonra eski sağlığına kavuşamayan ünlü sunucu, geçtiğimiz bahar aylarında, Söylemezsem Olmaz'ın finalinden hemen önce, safra kesesi ve böbreğinde taş olduğu gerekçesiyle hastaneye kaldırıldı.

Ameliyat Olacağını Söyleyip Soluğu Fethiye'de Aldı

seren serengil (4)-1

Acilen ameliyata alınması gerektiğini söyleyen Seren Serengil, bu haberi verdikten kısa süre sonra hastaneden taburcu oldu. Herkes onun ameliyatının nasıl geçtiğini merak ederken, o Söylemezsem Olmaz stüdyosuna gelip, yorumcu koltuğuna oturdu. Seyircileriyle vedalaşabilmek için ameliyatını sezon finalinin hemen sonrasına ertelediğini söyleyen Seren Serengil, program biter bitmez soluğu Fethiye'de aldı.

Yangınlar Sebebiyle Bir Koyda Mahsur Kaldı

seren serengil salıncak

Bir süre otelde konaklayarak Akdeniz sahillerini fetheden ünlü sunucu, restorasyonu tamamlandıktan sonra yatına geçti. Sevgilisi Tohma ve yakın arkadaşlarıyla keyifli bir tatil yapan Seren Serengil'in keyfi ne yazık ki yangınlar sebebiyle gölgelendi. Hatta uzun bir süre yatına seyir izni verilmeyince, bir koyda demirlemiş olarak mahsur kaldı.

Şoke Olacaksınız! Müge Anlı Kendisiyle Fotoğraf Çektirmek İsteyenlere İzin Vermiyor, Ekibine Şop Yaptırıyormuş Şoke Olacaksınız! Müge Anlı Kendisiyle Fotoğraf Çektirmek İsteyenlere İzin Vermiyor, Ekibine Şop Yaptırıyormuş

Sonunda Ameliyat Hikayesi Son Buldu

seren serengil ameliyat oldu-1

Nihayet yangınların kontrol altına alınmasıyla harekete geçebilen ünlü sunucu geçtiğimiz günlerde İstanbul'a dönerek bıçak altına yattı ve uzayan ameliyat hikayesini sonlandırdı. Günden güne iyileşen Seren Serengil'e sevgilisi Tohma gibi, annesi Nevin Serengil ve dostları da bir hayli destek oldu. Özellikle Bircan Bali ve Arto ünlü sunucuyu hiç yalnız bırakmadı.

Annesi Nevin Serengil Kızına Rakip Oldu

Dün akşam sevgilisi, annesi ve dostlarıyla yemeğe çıkan Seren Serengil'in masasında, eski partneri Arto da vardı. Annesini televizyona çıkmak için yüreklendirmeye çalışan Seren Serengil, çareyi annesi ile arkadaşı Arto'ya berber program yapmalarını teklif etmekte buldu. Annesinin bu fikre hiç de sıcak bakmadığı anlaşılınca ise konuyu şakaya vurdu. Bakalım Nevin Serengil önümüzdeki günlerde kızına rakip olarak televizyon ekranlarında yer alacak mı?