Temassız ödeme kullanarak, toplu taşıma kullanımlarınızı indirimli yapabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası’nın yeni temassız ödeme sistemini kullanarak, toplu taşıma araçlarını kullandığınızda indirim fırsatı yakalıyorsunuz. Yapı Kredi banka kartı ve kredi kartı sahipleri tüm toplu taşıma araçlarında ödemelerini temassız ödeme sistemi ile yaptığında 30 TL’ye varan indirimden yararlanabiliyor.

Yapı Kredi Toplu Taşımada 30 TL İndirim

Yapı Kredi Bankası tarafından sağlanan toplu taşımada indirim kampanyası 1 Şubat 2022 ile 28 Şubat 2022 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarih aralığında Yapı Kredi temassız bireysel kredi kartı ve bireysel TLCard’larınız ile temassız ödeme sistemiyle toplu taşıma ulaşımında indirim fırsatı yakalıyorsunuz.

Yapı Kredi toplu taşımada indirim kampanyası kapsamında temassız özellik veya mobil ödeme sistemi ile toplu taşıma yolculuklarınız yer almaktadır. Kampanya çerçevesinde toplu taşımada Yapı Kredi temassız özellik ve mobil ödeme sistemini kullanarak yaptığınız her ödeme için %30 oranında indirim kazanabilirsiniz. Harcama tutarınız üzerinden en fazla %30 oranında indirim kazanabilirsiniz. Kampanya kapsamında her müşteri en fazla 30 TL’ye kadar indirim kazanabilmektedir.

Yapı Kredi Toplu Taşımada 30 TL İndirim Nasıl Alınır?

Yapı Kredi’ni mobil ödeme altyapısının mevcut olduğu tüm toplu taşıma araçlarındaki yolculuklarınızda 30 TL’ye varan indirim sunuyor. Mobil ödeme altyapısı bulunan toplu taşıma araçlarında harcamanızı Yapı Kredi mobil ödeme veya temassız ödeme sistemini kullanarak, indirim kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Toplu taşımada indirim kazanabilmek için Yapı Kredi mobil ödeme ve temassız ödeme sistemi ile ödeme yapmanız yeterlidir. Her harcamanızda %30 oranında olacak şekilde indirim alabilirsiniz. Kampanya kapsamında en fazla 30 TL tutarında indirimden faydalanabilirsiniz. Ayrıca kampanya kapsamında en düşük 1 TL harcama yapmanız gerekmektedir.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Toplu taşıma mobil ödeme kampanyasından faydalanabilmek için harcama yapmadan önce kampanyaya katılım sağlamanız gerekmektedir. Kampanyaya katılmak için Yapı Kredi’nin World Mobil uygulamasını cihazınıza indirip, giriş yaptıktan sonra “Kampanyalar” kısmındaki ilgili kampanyada “Hemen Katıl” butonuna tıklamalısınız. Böylelikle kampanya katılımınız tamamlanır. Yapı Kredi bireysel kredi kartı ve Yapı Kredi bireysel TLCard ile temassız özellik veya mobil ödeme ile yapacağınzı toplu ulaşım harcamalarınızda 30 TL’ye varan indirim kazanabilirsiniz.