Akbank’ın yaz kampanyasıyla birlikte bu yazda bol bol indirimden faydalanılıyor. Akbank Temmuz sonuna kadar yapılacak alışverişlerde Juzdan uygulamasını kullanan müşterilerine tam 750 TL’ye varan indirim fırsatı sunuyor. Akbank, 2022 yaz sezonu için tatil planı yapanların tatil harcamalarında 750 TL indirim imkanından yararlanabilmesini sağlıyor. İşte Akbank Juzdan uygulamasının yaz tatili harcamaları için 750 TL indirim sağlayan kampanyasının detayları!

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Akbank’tan Tatil Harcamalarına 750 TL İndirim

Akbank, 2022 yaz döneminde arkadaşlarıyla veya ailecek tatile çıkmak isteyenlere indirimli tatil fırsatı sunuyor. Akbank’ın yenilenen ve yeni adı “Juzdan” olan uygulaması ile tatil alışverişi yapanlara 750 TL değerinde indirimden yararlanma fırsatı sunuyor. Akbank ile Tatilsepeti arasında gerçekleştirilen işbirliği kapsamında Juzdan mobil uygulaması kullanıcıları platformdan yapacakları tatil satın alımlarında 750 TL değerinde indirimden yararlanabiliyor.

Akbank Juzdan kampanyası kapsamında “Tatilsepeti.com” internet sitesi veya “Tatilsepeti Mobil” uygulaması üzerinden tek seferde 7.500 TL ve üzeri peşin veya taksitli ilk harcama için tam 750 TL tutarında indirimden yararlanma fırsatı sunuyor.

Akbank Juzdan 750 TL İndirim Nasıl Alınır?

Akbank ile Tatilsepeti işbirliğinde gerçekleştirilen ve 13.06.2022 ile 31.07.2022 tarihleri arasında geçerli olan kampanyadan yararlanarak, 750 TL indirimli tatil yapma fırsatı yakalanabiliyor. Kampanya kapsamında Tatilsepeti.com internet sitesi veya Tatilsepeti Mobil uygulaması üzerinden yapılacak tek seferdeki 7.500 TL ve üzeri tatil harcaması ödemesinin “Juzdan İle Öde” seçeneği kullanılarak, yapılması gerekiyor. Bu şartları sağlayan kişiler tam 750 TL değerinde indirimden yararlanabiliyor.

Kampanya çerçevesinde Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden yapılacak işlemlerde “Juzdan ile Öde” seçeneğinin seçilmesi ve ödeme sayfasında oluşturulan “Qr Kod” mutlaka Juzdan uygulamasındaki “QR Kod Okuyucu” ile okunması ve ödemenin başarılı şekilde gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Kampanya kapsamında Tatilsepeti Mobil uygulamasında yapılan harcamalarda ise ödeme ekranında mutlaka “Juzdan ile Öde” seçeneğinin seçilmesi ve oluşturulacak Juzdan uygulamasına yönlendirme üzerinden şifre ile giriş yapılması gerekiyor. Daha sonra Juzdan uygulamasında yer alan ödeme yöntemlerinden birisi seçilerek, ödeme işleminin başarılı şekilde tamamlanması gerekmektedir.  Kampanya kapsamında her Akbank müşterisi kampanyasından en fazla 750 TL tutarında indirim kazanabilmektedir.