Araç fiyatlarının durmadan arttığı bu dönemde araç alma hayali kuranların yardımına bankaların araç kredileri yetişiyor. Araç kredileri sayesinde birikim olmadan ve çok uygun ödeme koşullarında hayalleri süsleyen arabaya sahip olunabiliyor. Avantajlı faiz oranlarının olduğu taşıt kredisi kampanyalarını takip edenler, 2022’de araba sahibi olma hayalini gerçeğe dönüştürme fırsatını yakalıyor.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

ING Taşıt Kredisi Kampanyası

ING Bank’ın Şubat 2022 kredi kampanyaları kapsamında duyurduğu avantajlı faiz oranlı taşıt kredisiyle hayalinizdeki araca bu yıl sahip olabilirsiniz. Satın almak istediğiniz aracı almak için artık beklemenize gerek yok. ING Bank taşıt kredisinin uzun vade ve düşük faiz oranlarının avantajlarından faydalanarak, hep almak istediğiniz ancak birikiminiz olmadığı için alamadığınız araca sahip olabilirsiniz.

ING Bank Taşıt Kredisi Detayları

ING Bank tarafından sunulan taşıt kredisi kampanyası kapsamında ister 0 km, ister de ikinci el araçların alımlarını gerçekleştirebilirsiniz. Sıfır ve ikinci el araç modellerinin satın alımlarında kullanabileceğiniz ING Bank taşıt kredisinde tam 48 aya varan vade imkanından faydalanabilirsiniz. 3 aydan 48 aya varan vade imkanı sayesinde aylık taksit tutarlarını bütçe ve gelir durumunuza göre düzenleyebilirsiniz. Böylelikle hayalinizdeki aracı satın alırken, geri ödemelerinde de güçlük yaşamazsınız.

ING Bank’ın taşıt kredisi kampanyası kapsamında seçebileceğiniz vade sayısı aracın fatura değeri tutarı üzerinden belirlenmektedir. Buna göre 120.000 TL altındaki araçlarda 48, 120.001 TL ile 300.000 TL arasındaki araçlarda 36, 300.001 TL ile 750.000 TL arasındaki araçlarda 24 ve 750.001 TL ile 1.500.000 TL arasındaki araçlarda 12 ay vade seçebilirsiniz. Ayrıca 1.500.001 TL ve üzeri olan araçlara özel finansman uygulaması sağlanmaktadır.

ING Bank taşıt kredisinde %1.69’dan başlayan kredi faiz oranları uygulanıyor. Ayrıca araç kaskosunu ING Bank’tan yaptıranlara taşıt kredisi faiz oranlarında özel indirimlerde sunuluyor.

ING Bank Araç Markalarına Özel Taşıt Kredisi

ING Bank 2022’de bazı otomobil markaları ile özel taşıt kredisi protokolleri imzalıyor. ING Bank ile anlaşması bulunan ve taşıt kredisinde ING Bank’a özel kampanyalar sunan otomobil markaları ve taşıt kredisi koşullarıyla ilgili bilgiler için ING Bank şubelerine başvuruda bulunmak gerekiyor.