Ünlü oyuncu Murat Ünalmış, başrol oynadığı "Bir Zamanlar Çukurova"dan ayrılarak diğer işlerine yoğunlaşmak istedi. Diğer işinden kazandıklarını bağışlaması ise olay yarattı!

Murat Ünalmış, ender görülen bir karizmayı muhteşem fiziğiyle birleştiren bir oyuncuydu. Gün geçtikçe de daha yetenekli bir oyuncu olmaya başladı. Ne var ki, yanlış proje seçimleri yüzünden tüm iyi özelliklerine rağmen yıllarca geri planda kaldı. Onun talihini değiştiren proje ise "Bir Zamanlar Çukurova" dizisi oldu. ATV'nin dördüncü sezona yürüyen rating rekortmeni dizisi, diğer oyuncuları gibi Murat Ünalmış'ı da bir stara dönüştürdü.

Murat Ünalmış

Üstelik, "Bir Zamanlar Çukurova" seti hiç de "Biz bir aileyiz" klişesine uymuyordu! Çekimleri Adana'da devam eden diziden günaşırı kavga ve aşk üçgeni haberleri geliyor, gerginlik sürekli tavan yapıyordu. Evlerinden uzakta çalışan oyuncular, bu gerginlikler yüzünden daha da yıpranıyordu. Hal böyle olunca, başrol oyuncuları dahil herkes diziden ayrılmaya başladı! Sonunda, Murat Ünalmış da diziyi bıraktı.

Ne Yapsa Yaranamıyor! Eleştirilerden Kurtulamıyor: Netflix'le Dönmeye Hazırlanan Hazal Kaya Bu Kez Kimden Azar Yedi? Ne Yapsa Yaranamıyor! Eleştirilerden Kurtulamıyor: Netflix'le Dönmeye Hazırlanan Hazal Kaya Bu Kez Kimden Azar Yedi?

Kendini Doğaya Vurdu

Murat Ünalmış-1

Oyunculuğun yanı sıra, çok sevdiği Kapadokya'da bir mekan da açan Murat Ünalmış, diziden ayrıldıktan sonra işletmeciliğe yoğunlaştı. Zaten Adana'dayken de sık sık Kapadokya'daki mekanına uğrayıp stres atıyordu. Sosyal medyadan uzaklaşan ve kendini doğaya bırakan ünlü oyuncu, günlerdir devam eden orman yangınlarına karşı kayıtsız kalamayan isimlerden biri oldu.

Murat Ünalmış story

Görüşlerini özgürce ifade etmeye başlayan Murat Ünalmış, nedense yardım bahanesiyle Türkiye'yi işgal edeceği düşünülen İspanyol pilotlara teşekkür ederek işe başladı. Ne de olsa, iktidara yakınlığıyla bilinen ATV kanalında başrol oynuyorsanız görüşlerinizi açık açık söylemekte çok zorlanıyorsunuz!  Yardım kampanyalarını da duyuran ünlü oyuncunun son hamlesi ise tüm hayranlarını çok duygulandırdı. 

Gelirleri Bağışladı

Murat Ünalmış story (2)

Murat Ünalmış, diğer çalışanlarıyla da konuşarak Dream Spot Cappadocia adlı restoranının bugünkü tüm kazancını yangından zarar gören yurttaşlara bağışlayacağını açıkladı. "Bir damla suyumuz olsun..." diyen ünlü oyuncu, bu hareketiyle bir kez daha gönülleri fethetti.