Televizyonda oyunculuk yapanların genelde yeteneğiyle birlikte bazı fiziki kriterlere de uyup uymadığına bakılıyor. Hatta kimi zaman bazı insanlar fiziği sayesinde televizyona çıkarılıyor, yetenek gelişimi peşinden geliyor! Ama kendini bir türlü geliştiremiyorsa kısa süre içinde piyasadan silinip gidiyor. Son dönemde, yeteneği ve fiziğiyle olduğu kadar set disiplini ve insanlığıyla da sektörde örnek gösterilen isimler çoğalmaya başladı. Bu isimler arasında en popüler olanları da şüphesiz ki Şükrü Özyıldız ve Kerem Bürsin!

Kas Showu O Başlattı

Şükrü Özyıldız

Şükrü Özyıldız, pek çok dalda eğitim aldıktan ve çeşitli işlere girip çıktıktan sonra oyunculukta karar kılan biri. Bir dönem Portekiz'de kafes dövüşlerine bile katıldığı söyleniyor, oradan hesap edin! Nihayet, oyunculuk yapmak istediğine karar verince de fiziki avantajıyla kısa süre içinde yükselmeye başlıyor. Pek çok dizide ve filmde başrolde izlediğimiz Şükrü Özyıldız, son olarak her oyuncunun rüyası Netflix'le anlaştı ve "Aşk Taktikleri" filminde başrol oynadı. Çekimler biter bitmez tatile çıkan oyuncunun kasları ve olağanüstü fiziği Instagram'da bile konuşulmaya başlandı.

Sonunda, Buda heykelinin yanında bir fotoğraf çektirip paylaştı. Böylece, kaslarının dedikodusu yayılacak kadar iyi olduğunu da ispat etmiş oldu!

Dergi Çekimlerinden Paylaşıldı

Kerem Bürsin-2

Kerem Bürsin, bu ay yine Vogue Türkiye dergisinin kapağında yer aldı. Samimi açıklamaları ve hakkındaki bilinmeyen detaylarla ses getiren bir röportaj da verdi. Ama daha da ses getiren şey Kerem Bürsin'in çekimlerde gözler önüne serilen kaslarıydı!

Geçtiğimiz Yıl Bugün Kardeşi Selçuk Tektaş'ı Kaybeden Alişan'ın Instagram Paylaşımı Yürekleri Yaktı: "Bir Daha..." Geçtiğimiz Yıl Bugün Kardeşi Selçuk Tektaş'ı Kaybeden Alişan'ın Instagram Paylaşımı Yürekleri Yaktı: "Bir Daha..."

Türkiye'ye gelmeden önce yıllarca spor salonlarında antrenörlük de yapan Kerem Bürsin, belli ki bu yoğun temposunda bile spor yapmaktan ve düzgün beslenmekten ödün vermiyor. Böyle bir vücudun sırrının da çok çalışmaktan geçtiğini her yerde anlatıyor zaten. Kerem Bürsin ve Şükrü Özyıldız'ın kas showu gösteriyor ki, artık yaz aylarını ele geçiren "bikinili pozlar" haberlerinin yanında erkekleri de görmeye başlayacağız!