ATV''nin sevilen gündüz kuşağı programlarından birisi olan Esra Erol'da, eşi ve ailesi tarafından evden atılan Cemile, programa damgasını vurmuş hatta program esnasındaki hareketleri ile viral olmuştu. Aslında hüzünlü hikayesi ile tüm izleyicilerin kalbini kazanan Cemile, kayınvalidesi ile yüzleşince öfkesine hakim olamayarak yaptığı hareketlerle sosyal medyada defalarca kez paylaşıldı. Nihayetinde eşinden boşanan Cemile ile ilgili ise Esra Erol canlı yayında yeni bir bilgi daha paylaştı. Meğer Cemile'nin eski eşi boşanır boşanmaz yeniden evlenmiş bile. İşte detaylar!

Yüzleşme Esnasında Çıldırmıştı

Esra Erol'da programına katılarak çocukları ile birlikte eşi ve ailesinin kendisini sokağa attığını iddia eden Cemile'yi neredeyse tanımayan yok. Cemile' nin kayınvalidesi ile yüzleştikten sonra canlı yayında yaşadığı öfke patlaması, sosyal medyada en çok paylaşılan görüntülerden birisi olmuştu. Cemile, evliliklerinin ardından ilk 6 ay boyunca kayınvalidesinin köyünde kaldığını ve eşinin ailesinden de kötü muamele gördüğünü anlatmıştı. Bunun üzerine canlı yayında kayınvalidesi ve kayınpederi ile yüzleşen Cemile, onları görür görmez adeta çıldırdı ve öfke patlaması yaşadığı anda yaptığı hareketlerle sosyal medyada viral oldu.

Herkesin Dört Gözle Beklediği Kara Kış Kapıda! Türkiye 'İzlanda Soğukları'nın Etkisi Altına Giriyor Herkesin Dört Gözle Beklediği Kara Kış Kapıda! Türkiye 'İzlanda Soğukları'nın Etkisi Altına Giriyor

Mağdur Eden Kocasına Üzüldü, Ama...

Cemile aynı zamanda eşi Ramazan'dan da şiddet gördüğünü aktararak, "Kocam her kavgada çöp poşeti gibi beni annemin kapısına bırakıyor. Şiddet gördüm altınlarımı aldı, mağdur edildim" dedi. Hatta hamile olduğu zamanlarda dahi eşinden şiddet gördüğünü anlatan Cemile Karaca, "Hiçbirinden şikayetçi olmadım, çünkü beni kapının önüne koyduğunda gidebileceğim hiçbir yer yok. Annemin durumu yok, bana ve çocuklarıma bakamaz. Çocuklarım için sustum" dedi. Bunların ardından boşanmak isteyen Cemile, "Ben ayrılmak istiyorum. Gel boşanalım, çocuklarımın velayetini ve altınlarımı ver" diye seslenmişti. Tüm bunların ardından boşanmaları gerçekleşen çift için mahkeme, Cemile Karaca'nın eski eşinin 2 çocuğu için 10 bin TL tazminat ödemesine karar verdi. Cemile Karaca ise, ''Ramazan'ın durumu iyi değil. Kredi çekecekse tazminat istemiyorum.'' diyerek hem seyirciyi hem Esra Erol'u ağlattı. Hatta Esra Erol Cemile'nin bu sözü üzerine ''Hayatımda ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum'' diyerek tepki gösterdi. Şimdi ise daha aylar sonrasında Cemile'nin boşandığı eşi Ramazan Karaca'yla ilgili yeni bir gelişme yaşandı ve Esra Erol bunu canlı yayında duyurdu. Erol, Ramazan Karaca'nın sade bir nikah töreniyle evlendiğini duyurdu.