Ünlü şarkıcı Demet Akalın, yeni programı "Gelinim Mutfakta" öncesinde yeni bir röportaj verdi. Çok merak edilen estetikleri hakkındaki soruya verdiği yanıtsa olay yarattı!

Healthyish ve Babe Activewear’ı İflasa Sürükleyen Şeyma Subaşı Şimdi de "You Dou You" Dedi: Başarılı Olabilecek mi? Healthyish ve Babe Activewear’ı İflasa Sürükleyen Şeyma Subaşı Şimdi de "You Dou You" Dedi: Başarılı Olabilecek mi?

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, kariyerine mankenlikle başlayıp sonradan şarkıcılığı seçtiği için çok eleştiriliyordu. O dönemde podyumların cazibesini yitirmesiyle oyunculuğa ve şarkıcılığa yönelmeye başlayan mankenler, "Mankenden oyuncu ya da şarkıcı olur mu?" tartışmasını başlatmıştı. Artık o tartışmadan eser bile kalmadıysa bunun en büyük sebeplerinden biri Demet Akalın'ın olağanüstü başarısıydı! Aşkı yüzünden kariyerini geri plana atan Demet Akalın, o dönem yaşadığı ihanetin acısını şarkılarına yansıttı ve zirveye çıktı. Türkçe Pop denince akla gelen ilk isimlerden biri olan ünlü şarkıcı, söon dönemde yeni kararlar almaya başladı.

Şansı Televizyondan Açıldı

Alişan Demet Akalın-1

Siyasi duruşu ve sosyal medya paylaşımları nedeniyle şarkıcı kimliği geri planda kalan Demet Akalın, pandemi de başlayınca sahnelerden iyice uzaklaştı. Sahnelerin boşluğunu ve geçim sıkıntısını da televizyona yönelerek gidermeye çalıştı. Kankası ve uzun yıllar sunuculuk da yapan meslektaşı Alişan'la bir sabah programı sunmaya başladı. Ne var ki, "Demet ve Alişan ile Sabah Sabah" programı pek de iyi gitmedi.

demet akalın seda sayan-1

Sadece tek sezon yayınlanan programın yerine ise Demet Akalın'ın can dostlarından Seda Sayan geldi! Bu duruma büyük tepki gösteren Demet Akalın, Seda Sayan'ın geçtiğimiz sezon sunduğu "Gelinim Mutfakta" programıyla anlaşarak misilleme yaptı. Neyse ki, program savaşları ikilinin birbirine barış çubuğu uzatmasıyla son buldu. 

Estetik İtirafı Geldi

Demet Akalın-6

Önümüzdeki pazartesi günü başlayacak "Gelinim Mutfakta" için çok heyecanlı olan Demet Akalın, program öncesi bir röportaj vererek duygularını paylaştı. Çok heyecanlı olduğunu ama bir yandan devam eden konserler nedeniyle yorulduğunu söyleyen ünlü şarkıcı, son dönemde yaşadıklarının ardından merak edilen estetik sorularına da cevap verdi.

Demet Akalın-5

Şu an makineler ve cilt bakımıyla idare ettiğini ve düzenli botoks yaptırdığını söyleyen Demet Akalın, "Yıllara meydan okumak için yapılacak ne varsa ileride yaptıracağım." diyerek noktayı koydu. Galiba Ajda Pekkan gibi olmaya niyetli!