Burcu ile Hafta Sonu 19 Haziran Cumartesi Yeni Bölüm konukları ile sizlerle olacak.

“BURCU İLE HAFTA SONU” 

Şahsiyet 4. bölümünde neler yaşandı ve oyuncu kadrosu Şahsiyet 4. bölümünde neler yaşandı ve oyuncu kadrosu

Ekranların sevilen isimlerinden Burcu Esmersoy, Star ekranlarında yayınlanan “Burcu ile Hafta Sonu” programında bu cumartesi birbirinden önemli konukları ağırlayacak. ‘Burcu ile Hafta Sonu’, yine dopdolu… 

Yiyerek zayıflamak mümkün mü? Bölgesel olarak incelme sağlanabilir mi? Kendimize uygun bir beslenme programı nasıl hazırlayabiliriz? Kilo yönetimiyle ilgili tüm soruları Diyetisyen Seda Dursun ve Diyetisyen Ayşenur Saral yanıtlıyor.

Bilinçaltımız nasıl çalışıyor? Negatif kayıtlar nasıl oluşuyor? Bolluk ve bereketi hayatımıza çekmek mümkün mü? İsteklerimizi nasıl gerçekleştirebiliriz? Theta Healing Eğitmeni Ayşegül Ekinci tüm merak edilenleri anlatıyor.

Şeffaf plak tedavisi nedir? Diş teli tedavisine göre avantajları nelerdir? Şeffaf plak tedavisinin sonuçları ne kadar başarılı? Ortodonti Uzmanı Prof. Dr. Beyza Hancıoğlu Kırcelli stüdyomuzda sorularımızı cevaplıyor.

Doğru beslenmeyle yaşlanmayı durdurmak mümkün mü? Vitaminleri doğru şekilde nasıl alabiliriz? Genetik ve Kök Hücre Uzmanı Dr. Cansen Yeni Kut’un çok önemli önerilerini, şahane tariflerini ve çok özel cilt karışımlarını merak edenler sakın bu bölümü kaçırmayın…

Hepsi ve daha fazlası ‘Burcu ile Hafta Sonu’nda… 

“Burcu ile Hafta Sonu” 19 Haziran Cumartesi saat 10.00’da Star’da.