“BURCU İLE HAFTA SONU” 

Ekranların sevilen isimlerinden Burcu Esmersoy, Star ekranlarında yayınlanan “Burcu ile Hafta Sonu” programında bu cumartesi birbirinden önemli konukları ağırlayacak. ‘Burcu ile Hafta Sonu’, yine dopdolu… 

Ahtapot zayıflama yöntemi nedir? Bu yöntemle bölgesel yağlarımızdan kurtulmak mümkün mü? Tüm merak edilenleri Meltem Şarkışlalı anlatıyor.

Gıda Yüksek Mühendisi Aslı Elif Tanuğur Samancı, stüdyo konuğumuz oluyor ve arı sütünün faydalarıyla ilgili soruları cevaplıyor.

Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Dr. Volkan Tayfur, her hafta olduğu gibi bu haftada estetik konularla ilgili bilinmeyenleri anlatmaya devam ediyor. Burcu Esmersoy’la birlikte karın germe ameliyatlarıyla ilgili tüm merak edilenleri masaya yatırıyorlar.

Kadının yaşı hamile kalma ihtimali üzerinde ne kadar etkili? Çocuk sahibi olmak isteyen çiftler tedaviye başlamadan önce ne kadar beklemeli? Yumurta dondurma işlemi kimler için uygun? Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Nicel Taşdemir stüdyomuzda tüm detayları anlatıyor.

Pastacıların Düellosu 16 Temmuz Cuma Yeni Bölümü Pastacıların Düellosu 16 Temmuz Cuma Yeni Bölümü

Bu hafta burçları neler bekliyor? Gökyüzünde ne gibi astrolojik hareketler meydana gelecek? 26 Mayıs’ta gerçekleşecek olan dolunay bizleri nasıl etkileyecek? Tüm merak edilenleri Astroloji Uzmanı Anıl Can yanıtlıyor.

Hepsi ve daha fazlası ‘Burcu ile Hafta Sonu’nda… 

“Burcu ile Hafta Sonu” 22 Mayıs Cumartesi saat 10.00’da Star’da.