Ekranların sevilen isimlerinden Burcu Esmersoy, Star ekranlarında yayınlanan “Burcu ile Hafta Sonu” programında bu cumartesi birbirinden önemli konukları ağırlayacak. ‘Burcu ile Hafta Sonu’, yine dopdolu… 

Şahsiyet 4. bölümünde neler yaşandı ve oyuncu kadrosu Şahsiyet 4. bölümünde neler yaşandı ve oyuncu kadrosu

Neden kilo alıyoruz? Aldığımız kiloları verirken neden zorlanıyoruz? Kilo verme sürecinde nelere dikkat etmeliyiz? Kilo yönetimiyle ilgili tüm merak edilen soruları Diyetisyen Tolga Güneren yanıtlıyor.

Kalça ve diz kireçlenmeleri neden ortaya çıkar? Kişi aynı anda hem diz hem kalça kireçlenmesi yaşayabilir mi? Protez ameliyatlarında süreç nasıl ilerler? Tüm sorularımızı yanıtlamak ve protezlerle ilgili son gelişmeleri anlatmak için Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Turhan Özler stüdyo konuğumuz oluyor.

Arı ürünlerinin cilt üzerindeki etkileri neler? Bize ne gibi faydaları var? Arı zehri cildimizi nasıl onarıyor? Arı ürünlerinin cildimiz üzerindeki etkileriyle ilgili son araştırmaları Gıda Yüksek Mühendisi Aslı Elif Tanuğur Samancı anlatıyor.

Şeffaf plak tedavisi nedir? Diş teli tedavisine göre avantajları nelerdir? Şeffaf plak tedavisinin sonuçları ne kadar başarılı? Ortodonti Uzmanı Ferdi Allaf tüm sorularımızı cevaplıyor.

2021 yılının gelin makyajlarında hangi renk ve tarzlar ön plana çıkıyor? Makyaj yaptırırken nelere dikkat edilmeli, nasıl tercih yapılmalı? Makyaj sanatçısı Serhat Şen stüdyomuzda hem şahane bir gelin makyajı yapıyor, hem de çok özel makyaj tüyolarını bizlerle paylaşıyor. 

Hepsi ve daha fazlası ‘Burcu ile Hafta Sonu’nda… 

“Burcu ile Hafta Sonu” 26 Haziran Cumartesi saat 10.00’da Star’da.