Ekranların sevilen isimlerinden Burcu Esmersoy, Star ekranlarında yayınlanan “Burcu ile Hafta Sonu” programında bu cumartesi birbirinden önemli konukları ağırlayacak. ‘Burcu ile Hafta Sonu’, yine dopdolu… 

Hukukta arabuluculuk nedir? Süreç nasıl ilerler? Boşanma davası açmak isteyenler nasıl bir yol izlemeli? Bu davalarda vesayet süreci nasıl ilerliyor? Tüm merak edilenleri Avukat Burcu Sırış anlatıyor.

Şeffaf plak tedavisi nedir ve avantajları nelerdir? Bu tedaviyi kimler yaptırabilir? Ortodonti Uzmanı Prof. Dr. Mehmet Oğuz Öztoprak ve Ağız, Çene ve Diş Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Mustafa Tek, tüm merak edilen soruları yanıtlıyor.

Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Dr. Volkan Tayfur, Burcu Esmersoy’la birlikte estetik işlemlerle ilgili tüm merak edilenleri masaya yatırıyorlar.

Akıllı lens nedir? Kimler akıllı lens tercih edebilir? Lazer cerrahisi teknolojisindeki son gelişmeler neler?  Göz doktorları Op. Dr. Oğuz Dündar ve Op. Dr. Murat Direl stüdyomuzda tüm detayları anlatıyor.

Kuzeyin Oğlu Volkan Konak 13. Bölümü - 16 Temmuz Cuma konukları Kuzeyin Oğlu Volkan Konak 13. Bölümü - 16 Temmuz Cuma konukları

Uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmek mümkün mü? Genetiğimiz sağlığımızı nasıl etkiliyor? Bağışıklık sistemimizi nasıl güçlendirebiliriz? Tüm merak edilenleri Onkoloji Uzmanı Dr. Yıldıray Tanrıver anlatıyor.

Hepsi ve daha fazlası ‘Burcu ile Hafta Sonu’nda… 

“Burcu ile Hafta Sonu” 29 Mayıs Cumartesi saat 10.00’da Star’da.