Ekranların sevilen isimlerinden Burcu Esmersoy, Star ekranlarında yayınlanan “Burcu ile Hafta Sonu” programında bu cumartesi birbirinden önemli konukları ağırlayacak. ‘Burcu ile Hafta Sonu’, yine dopdolu…

Polikistik Over sendromu nedir? Nasıl teşhis edilir? Tedavi edilmezse ileride ne gibi sıkıntılara sebep olabilir? Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Erkut Attar anlatıyor.

Bu hafta gökyüzünde hangi astrolojik hareketler meydana geliyor? Burçları neler bekliyor? Hangi burçlar şanslı, hangileri daha dikkatli olmalı? Astroloji Uzmanı Anıl Can anlatıyor.

Meme küçültme operasyonu yaptırmak isteyenler ekran başına. Meme küçültme ameliyatlarındaki son gelişmeler neler? Operasyon ağrılı mı? Küçültme yapılan memeler ileride tekrar büyür mü?

İkinci Aile Arasında Geliyor: Disney+ Gülse Birsel'le El Sıkıştı Yılbaşına Yeni Komedi Filmi Hazırlıkları Başladı! İkinci Aile Arasında Geliyor: Disney+ Gülse Birsel'le El Sıkıştı Yılbaşına Yeni Komedi Filmi Hazırlıkları Başladı!

Tüm merak edilenleri Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Dr. Volkan Tayfur yanıtlıyor.

Doğru besinleri tüketerek bölgesel olarak incelmek mümkün mü? Kilomuzu korumak için nelere dikkat etmeliyiz? Kaçırılmayacak önerileri ve bölgesel zayıflamaya yardımcı olan çok özel tarifleriyle Diyetisyen Zehra Bora stüdyo konuğumuz oluyor.

Hepsi ve daha fazlası ‘Burcu ile Hafta Sonu’nda…

“Burcu ile Hafta Sonu” 10 Nisan Cumartesi saat 10.00’da Star’da.