Geçtiğimiz günlerde Bursa'nın Orhangazi ilçesinde bulunan bir lisenin 6. katından aşağı atlayarak hayatını kaybeden Busenur Ongun, haberi duyan herkesi derinden üzmüştü. Henüz 15 yaşında olan Busenur Ongun'un lisenin 4. katından atlayarak hayatını yitirdiği anlara ait bir kamera görüntüsü ortaya çıktı. Cep telefonu ile çekilen görüntülerde arkadaşlarının genç kıza "Atla" diye bağırmaları ise ayrı bir üzüntüyü ve dehşeti ortaya çıkardı. İşte tüyler ürperten görüntülere ilişkin detaylar!

Evde Yumuşatıcı Kullananlar Dikkat! Bunu Duyunca Bir Daha Eve Sokmayacaksınız... Evde Yumuşatıcı Kullananlar Dikkat! Bunu Duyunca Bir Daha Eve Sokmayacaksınız...

Daha 15 Yaşındaydı!

Geçtiğimiz günlerde Bursa'nın Orhangazi ilçesi TOKİ bölgesinde bulunan 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi 11 sınıf öğrencisi Buse Ongun, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu binasının 4. katından düşerek hayatını kaybetmişti. Okulları tadilatta olduğu için Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu binasında eğitim gören lise 11. sınıf öğrencisi Buse Ongun, görüntülerde öncelikle sınıfın penceresinden dışarıya çıkıyor. Ardından bahçede bulunan öğrencilerin durumu görerek olayı okul idaresine ve öğretmenlere bildirmeleri üzerine okul idaresi hızlı bir şekilde polis ve sağlık ekiplerini çağırıyor. Bu esnada 4. kattan düşen ve ağır yaralanan Buse Ongun, okula intikal eden sağlık ekipleri tarafından ilçedeki Orhangazi Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Buradan ambulans ile Bursa Şehir Hastanesi'ne sevk edilerek yoğun bakım ünitesine alınan genç kız, yapılan  tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

"Atla" Diye Bağıranlar Oldu

Olayın ardından ortaya çıkan ve cep telefonu kamerası ile çekilen bir görüntüde genç kızın pencereye çıktığında bahçede bulunan kimi arkadaşlarının "Atla" diye bağırdıkları duyuldu. Bu görüntülerin hemen ardından kendini boşluğa bırakan genç kız maalesef ağır yaralandı. Okul idaresinin sağlık ekipleri ve polisi araması üzerine derhal olay yerine gelen sağlık ekipleri ağır yaralanan Buse Ongun'a ilk müdahaleyi yaparak Orhangazi Devlet Hastanesi'ne götürdü. Buradan da Bursa Şehir Hastanesi'ne götürülen genç kız maalesef kurtarılamadı. Henüz 15 yaşındaki Buse Ongun'un naaşı otopsi işlemleri yapıldıktan sonra ailesine teslim edilirken olayla ilgili soruşturma hala devam ediyor. Okulda meydana gelen bu üzücü olay hakkında süren soruşturma ile ilgili Milli Eğitim Bakanlığı tarafından da okula müfettiş görevlendirdi. Olay esnasında çekilen kamera görüntülerinde genç kıza "Atla" diye bağıran arkadaşlarının sesleri ise herkesi dehşete düşürdü.